Play Store "Looks like something went wrong" hatası

UmutHope1

Centipat
2-3 ay önce Squad almak için Play Store üye olup oyunu almaya çalışmıştım 70 TL iken orada da ama hata vermişti. Yine üzerime 2 adet internet var 2 side farklı konumda ikisini de seçerek yaptım faturaya taksitli yansıtmayı fakat olmadı. Looks like something went wrong diye hata veriyor açılmıyor onaylama ekranı, ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
knk banada oluyodu yanlış bilmiyosam burda bişey yok hatası istersen 1 internette arat ben nası yaptığımı hatırlamıyoprum 3 ay önce falan banada olmuştu yardım etmeyi çok isterim fakat gerçekten hatırlamıyorum nasıl yaptığımı yani

Kanka bana da oluyordu yanlış bilmiyorsam burada bir şey yok hatası istersen 1 internette arat ben nasıl yaptığımı hatırlamıyoprum 3 ay önce falan bana da olmuştu yardım etmeyi çok isterim fakat gerçekten hatırlamıyorum nasıl yaptığımı yani.

Çıkmıyor bir şey aratınca.

knk banada oluyodu yanlış bilmiyosam burda bişey yok hatası istersen 1 internette arat ben nası yaptığımı hatırlamıyoprum 3 ay önce falan banada olmuştu yardım etmeyi çok isterim fakat gerçekten hatırlamıyorum nasıl yaptığımı yani

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230816_174145.jpg
    Screenshot_20230816_174145.jpg
    21,3 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı