Play Store Paycell/Turkcell ödeme yöntemi para olmasa bile borçlandırarak ödeniyor mu?

Paycell için fatura ile ödeme var. Turkcell sürekli bana mesaj atıp duruyor. Hemen limit tanımlayın ve fatura ile ödeyin diye. Play Store için denemedim.

O bir sey mi dayi, ben gecen sene 3 liralik bir sey alacagim diye 3 ayda 15 lira ek olarak para kesti. Iptal ettim bir sekilde yoksa daha kesiyordu da sanirim

O bir şey mi dayi, ben gecen sene 3 liralik bir şey alacagim diye 3 ayda 15 lira ek olarak para kesti. Iptal ettim bir sekilde yoksa daha kesiyordu da sanirim.

Hocam bu bir yerden bakılmıyor mu ya? Sorgulama vs.
Paycell için fatura ile ödeme var. Turkcell sürekli bana mesaj atıp duruyor. Hemen limit tanımlayın ve fatura ile ödeyin diye. Play Store için denemedim.

10 TL kupon mu ne vermişti bana Paycell onla uygulama indirmiştim, mesajla uyardığı iyi oldu.
Faturaya yansıyan ödeme mi?

Hayır hocam, Paycell'de para yok fakat uygulama satın alabiliyor muyuz diye sordum.

Hocam bu bir yerden bakılmıyor mu ya? Sorgulama vs.

10 TL kupon mu ne vermişti bana Paycell onla uygulama indirmiştim, mesajla uyardığı iyi oldu.

Hayır hocam, Paycell'de para yok fakat uygulama satın alabiliyor muyuz diye sordum.

Ha bu arada hocam Hepsiburada'dan falan 25 liralik kod al gec derim hiç ugrasma.

Paycell faturanıza yansıyor. Hattınıza göre aylık limitiniz değişiyor. Sorunuza gelirsek borçlandırarak ödeme yok, Paycell hesabınınız da bakiye olması gerekiyor.

Paycell uygulaması var. İndirip bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı