Çözüldü Play Store uygulama yüklenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

453835

Decapat
İyi akşamlar arkadaşlar Play Store'dan uygulama yüklerken herhangi bir uygulamaya girip yükle butonuna basıyorum ondan sonra yüklemeye başlamadan yükleme iptal oluyor ve hemen 1 saniye içinde tekrar yüklemeye başlıyor ve yükleniyor inşallah anlatabilmişimdir sizde de böyle bir şey oluyor mu acaba telefonu kaç kere sıfırladım ama hala aynı şey oluyor.

Çözüm
Google Play Protect'i açma veya kapatma:

Önemli: Google Play Protect varsayılan olarak açıktır ancak isterseniz kapatabilirsiniz. Güvenliğiniz için Google Play Protect'i her zaman açık tutmanızı öneririz.

1. Google Play Store uygulamasını açın.
  2. Sağ üst taraftaki profil simgesine dokunun.
  3. Play Protect
    ardından
    Ayarlar'a dokunun.
  4. Uygulamaları Play Protect ile tara'yı açın veya kapatın.
Bunu dener misin? Ben de bu özellik açık olduğu için Play Store kullanamadığım cihaz olmuştu.

Önemli: Google Play Protect varsayılan olarak açıktır ancak isterseniz kapatabilirsiniz. Güvenliğiniz için Google Play Protect'i her zaman açık tutmanızı öneririz.

3. Play Protect
    ardından
    Ayarlar'a dokunun.
Bunu dener misin? Ben de bu özellik açık olduğu için Play Store kullanamadığım cihaz olmuştu.

Çözüm

3. Play Protect
    ardından
    Ayarlar'a dokunun.
Hocam o açık olunca yüklemeden önce tarama mı yapıyor acaba ondan sonra hemen yükleniyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı