Oyun Play Store'da Watch Dogs: Legion 51 TL!

Voidu'dan alın arkadaşlar, Buy20 kodu ile 43₺'ye geliyor. Ultimate versiyonu da 86₺'ye geliyor.

Eğer satın aldığınız oyun Ubisoft hesabı ile bağlamalıysa ve sıkıntı yaşarsanız kimse size yardımcı olmayacak bilginize. Assassin's Creed'in bir oyununu bu siteden almıştım, bağlantı linki birkaç farklı tarayıcıdan denememe rağmen açılmıyordu.

Sonuç olarak, müşteri hizmetleri bu sitenin yok. En son aradığımda TTNET müşteri hizmetleri böyle bir platformun varlığından habersizdi.

2022 yılının mart ayında aldığım oyunu tekrardan deniyeyim dedim bakalım düzelmiş mi diye. Değişen bir şey olmamış ne hoş.

Eki Görüntüle 1643340

Ubisoft şifremi girdikten sonra beni bu adrese atıyor ve bu görsel ile karşılanıyorum:
Eki Görüntüle 1643336
22 lira çok bir meblağ değil, uygun fiyat dedim aldım. Siz de bu siteye benim gibi bağış yapmak istiyorsanız, hayırlı olsun.
Öncelikle geçmiş olsun Türk Telekom ile yeniden iletişime geçin eğer soruna yanıt alamazsınız dava edin bu kadar büyük bir kuruluşun böyle sorumsuz davranması gerçekten komik.

Eğer satın aldığınız oyun Ubisoft hesabı ile bağlamalıysa ve sıkıntı yaşarsanız kimse size yardımcı olmayacak bilginize. Assassins Creed'in bir oyununu bu siteden almıştım, bağlantı linki birkaç farklı tarayıcıdan denememe rağmen açılmıyordu.

Sonuç olarak, müşteri hizmetleri bu sitenin yok. En son aradığımda TTNET müşteri hizmetleri böyle bir platformun varlığından habersizdi.

2022 yılının mart ayında aldığım oyunu tekrardan deniyeyim dedim bakalım düzelmiş mi diye. Değişen birşey olmamış ne hoş.

Eki Görüntüle 1643340

ubisoft şifremi girdikten sonra beni bu adrese atıyor ve bu görsel ile karşılanıyorum.:
Eki Görüntüle 1643336
22 lira çok bir mebla değil, uygun fiyat dedim aldım. Siz de bu siteye benim gibi bağış yapmak istiyorsanız, hayırlı olsun.
Farklı bir tarayıcı ile deneyin.

@Nurullahkzlkya Kontrol ettim e-Devlet üzerinden tüketici haklarına başvurum reddedilmiş. Bir daha başvurdum başka nasıl kanıt sunacağımı bilemiyorum.

@çokdüşünenbiri 2 farklı PC ve tarayıcı ile denedim. Gizli pencere ile de açmayı denedim bir netice alamadım.

Play Store maceram burada bitmiş oldu. Normalde böyle şeyler yaşadığımda, "meblağ ufak salla gitsin" derim, uğraşmam. İlk defa hakkımı aramak istedim başarısız oldum.

@Nurullahkzlkya Kontrol ettim e-Devlet üzerinden tüketici haklarına başvurum reddedilmiş. Bir daha başvurdum başka nasıl kanıt sunacağımı bilemiyorum.

@çokdüşünenbiri 2 farklı PC ve tarayıcı ile denedim. Gizli pencere ile de açmayı denedim bir netice alamadım.

Play Store maceram burada bitmiş oldu. Normalde böyle şeyler yaşadığımda, "meblağ ufak salla gitsin" derim, uğraşmam. İlk defa hakkımı aramak istedim başarısız oldum.
Tüketici başvurunuz Kabul edilene kadar deneyin hocam.
Not:Ubisoft bölge kodunuz türkiye değil ise türkiye seçin belki sorun çözülür denemekten zarar gelmez.

Geri
Yukarı