Çözüldü Play Store'dan uygulama indirilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

1xcs

Centipat
Daha fazla  
Fotoğrafta görüldüğü üzere Play Store'dan bir şeyler indirmek istediğimde 10 işlemden 4-5'inde bu hatayı alıyorum, anlamış değilim. Verileri önbellekleri temizledim ama sonuç alamıyorum.

Screenshot_20230807-112349_Google_P.jpg

Çözüm
Güncel ve 31Mbit hız alıyorum.

Sorunu çözdüm depolama alanı ile alakalı sanırım ama ayarlarda 1GB gösterirken 100 MB bir programı indirememesi saçma 1-2 program sildim yüklendi.
Kaç defa yaptım ama tekrardan yapmakta zarar gelmez.

Bende PUBG Mobile indirirken başıma gelmişti önbelleği temizledim cihazı yeniden başlattım Play Store'nin güncel olduğundan emin olalım bir de şeyi deneyin ayarlardan veriyi sil yapalım (tekrar oturum açman gerekebilir!) ve cihazda yer olduğundan emin olalım

Bende PUBG Mobile indirirken başıma gelmişti önbelleği temizledim cihazı yeniden başlattım Play Store'nin güncel olduğundan emin olalım bir de şeyi deneyin ayarlardan veriyi sil yapalım (tekrar oturum açman gerekebilir!) ve cihazda yer olduğundan emin olalım.

Bu şekilde denedim olmadı telefonu kapattım biraz sonra tekrar deneyeceğim.

Bu şekilde denedim olmadı telefonu kapattım biraz sonra tekrar deneyeceğim.

Peki internet bağlantınız güçlü mü? Bazen güçsüz internet bağlantısı olunca da iptal edilebiliyor
Play Store sürümü de önemli güncel olması lazım

Sorunu çözdüm depolama alanı ile alakalı sanırım ama ayarlarda 1GB gösterirken 100 MB bir programı indirememesi saçma 1-2 program sildim yüklendi.

Son düzenleme:
Çözüm

Bazen Play Store o konuda saçmalayabiliyor maalesef :)

Bu arada çok teşekkür ederim yardımın için.
rica ederim elimden geldiği konularda yardımcı olmaya çalışırım
bu arada sorunu çözmeye yardım eden mesajın altındaki rapor tuşuna basarak çözümü işaretlersen çok mutlu olurum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı