PlayPazar güvenilir midir?

samet200151

Hectopat
Arkadaşlar bir tanıdık buradan çok ucuza GTA 5 aldı. Hesap olarak vermişler ve 30 dk falan oynanmış hesap. Ama şifreyi falan değiştirdi hesabın. Şuanlık bir sorun yok hesapta.

Çoğu oyun çok ucuz örn; FIFA 17 25 TL. Burdan FIFA, BF gibi oyunlar alsam sorun çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de senin sayende yeni duydum bu siteyi. Site güzel hazırlanmış. Ama oyunları kod olarak değil de hesap olarak vermesi acaba çalıntı hesap mı sorusunu akla getiriyor. Hadi diyelim oyunu kendi hesabına alıp sonra hesabını satmak isteyen kişilerin hesaplarını alıp satıyorlar. Oyunların gerçek fiyatlarına baktığımızda bu da pek mümkün görünmüyor. Mesela ben Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands aldım diyelim. Steam'da şu anda bu oyun %20 indirimde ve 144 lira. Bu sitede ise 25 lira. Ben 144 liraya hesabıma tanımladığım bir oyunu neden 25 liraya satayım ki? Kafamda deli sorular...

Büyük ihtimal kullanılmış hesapları alıp satıyorlar. Verilen e-mailli değiştirebiliyorsan sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

Arkadaşlar bir tanıdık buradan çok ucuza GTA 5 aldı. Hesap olarak vermişler ve 30 dk falan oynanmış hesap. Ama şifreyi falan değiştirdi hesabın. Şuanlık bir sorun yok hesapta.

Çoğu oyun çok ucuz örn; FIFA 17 25 TL. Burdan FIFA, BF gibi oyunlar alsam sorun çıkar mı?
Battlefield 1 aldım oradan 25 Tl gibi bir fiyata ama hesabın bir sahibi var ve hala oyunu oynuyor idi. Sakın alma facebook sayfalarına her zaman yazdım sürekli sildiler mail gönderdim sizi şikayet edicem diye yine umursamadılar yani dolandırıldım kesinlikle almayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı