PlayPazar Güvenilir Mi?

maykılll

Kilopat
Daha fazla  
Steam pahalı geldi, bütçem birazcık dar olduğu için başka yerlere yöneldim, bu siteyi gördüm güzele benziyor acaba güvenilir mi?

1 defa GTA 5 satın aldım şu an sorunsuz şekilde tüm özelliklerini kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben öyle bi hata yapıp oyun satın aldım, hesap şeklinde olduğu belirtilmemişti herhangi bir yerde, daha bana ulaşmadan iade talep ettim ve bana dedikleri 30 TL'lik ödemenin sadece 10 TL'sini iade ederiz dediler.
Ben key olduğunu düşünerek satın almıştım. Daha sonradan hesaba razı oldum. Elime ulaştı ama ne eposta ne de şifre değiştiremiyoruz. Aynı hesabı başkasına satmayacakları ne malum.

Ayrıca tüketici haklarına göre 14 gün içerisinde iade talebinde bulunursam paramın tamamını iade etmek zorundalar. Bana daha ürün ulaşmadan iade talep ettim başta kabul etmediler sonradan 10 TL'sini yalnız göndeririz dediler.

Sanalpazar.com dolandırıcıdır alışveriş yapmayın yaptırmayın.

Neden ucuz kısmında yazıyor ki toptan aldığımız için ucuz. Tamamen yalan.
Hesap şeklinde sattıklarından dolayı ucuz. E posta şifre değiştiremediğimiz için ucuz.

Bu sahtekarlara kanmayın. Şikayet edin.

Ben aldım sana tavsiye etmem. Oyun nasıl elime kargo ile ulaşıyor diye 4-5 gün bekledim meğersem mail adresi ile hesap kullanıcı adı şifre diye ulaşıyormuş. Sonra da 1-2 gün yüklenmesini bekledim tam %51 oldu. Bu sefer hesaba tekrar bağlanmamı istedi ve denedim hesapla ama olmadı kimlik bilgileriniz yanlış yada hesabın süresi doldu dedi. Ucuz diye kandım kazık yedim.

Steam pahalı geldi, bütçem birazcık dar olduğu için başka yerlere yöneldim, bu siteyi gördüm güzele benziyor acaba güvenilir mi?
Sakın almayın playpazardan bir şey. Ben BF1 aldım oyunları hesap şeklinde veriyorlar gönderdiler hesabı giremiyorum telefonla doğrulama istiyor. Size çalıntı hesapları yolluyorlar sakın bir şey almayı paranıza yazık kazıklıyorlar adamı kaç kere mesaj attım geri dönüş yapan da olmadı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı