PlayStation 2 DVD film ses geliyor ama görüntü yok

HatakeQrysia

Femtopat
Daha fazla  
Çipli PS2'im var Power tuşuna basılı tutunca DVD'ler açılıyor ama Cars 1 DVD'si çalışıyor ama siyah bir ekran var rastgele tuşlara bastığımda da sesler geliyor. Aynısı Ace Ventura'da da oldu. Neden olduğunu bilen varsa yardım edebilir mi? Teşekkür ederim.

Eski televizyonlarda pal NTSC muhabbeti vardı eğer konsol pal ise görüntüyü de pal yapman gerekiyordu. Yeni tarz bir televizyon ise yüksek ihtimalle çip ayarlarında çözümü vardır. Konsol matrix çipli mi?

Eski televizyonlarda pal NTSC muhabbeti vardı eğer konsol pal ise görüntüyü de pal yapman gerekiyordu. Yeni tarz bir televizyon ise yüksek ihtimalle çip ayarlarında çözümü vardır. Konsol matrix çipli mi?

Çipinin modelini bilmiyorum. PS2'yi açarkende ekran biraz geç geliyor. PS2 to HDMI adaptörünü kullanıyorum. Genelde monitörde kullanıyorum. Ama televizyondada denedim orada da açılmamıştı. HDMI kablo orijinal kablolarının televizyonda girişi yok.

İnternetde üçgen ile yuvarlağa bastığında çip in biosunun açıldığını okumuştum. Açılırken ikisine de bastım PS2 siyah ekran vermişti. PS2 menüsüde gelmemişti sadece siyah ekran vardı reset atınca düzeldi.

Çipinin modelini bilmiyorum. PS2'yi açarkende ekran biraz geç geliyor. PS2 to HDMI adaptörünü kullanıyorum. Genelde monitörde kullanıyorum. Ama televizyondada denedim orada da açılmamıştı. HDMI kablo orijinal kablolarının televizyonda girişi yok.

İnternetde üçgen ile yuvarlağa bastığında çip in biosunun açıldığını okumuştum. Açılırken ikisine de bastım PS2 siyah ekran vermişti. PS2 menüsüde gelmemişti sadece siyah ekran vardı reset atınca düzeldi.

Oyun açılırken PlayStation2 yazısının etrafında yazı var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki gibi modlu yazılar geliyor mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki gibi modlu yazılar geliyor mu?

Hayır normal yazıyor hatta bazen korsan oyunları zor algılıyor.

Hayır normal yazıyor hatta bazen korsan oyunları zor algılıyor.

O zaman eski bir çip var. Fat kasa mı Slim kasa mı? Bu arada filmin görüntüsünün gelmemesinin sebebi yüksek ihtimalle HDMI to PS2 çeviricisindendir. Bende kullanıyordum sonra evde tüplü televizyon buldum ona taktım daha iyi oldu görüntüleri hiç beklemeden direkt görüyorum.

O zaman eski bir çip var. Fat kasa mı Slim kasa mı? Bu arada filmin görüntüsünün gelmemesinin sebebi yüksek ihtimalle HDMI to PS2 çeviricisindendir. Bende kullanıyordum sonra evde tüplü televizyon buldum ona taktım daha iyi oldu görüntüleri hiç beklemeden direkt görüyorum.

Fat kasa bizde hiç eski bir cihaz yok. Başka aparat önerebilir misiniz?

Ancheyn Av Rca Tos To Hdmı Ãevirici DönüÅtürücü Tüplü Tv Adaptörü 4553 Fiyatı, Yorumları - Trendyol mesela bu aparatdada aynısı olur mu?

Bir de bir sorunum daha var. PS2 Vice City de kasıyor. Fat kasa kullanıyorum çipli oyun ne yapmalıyım.

Son düzenleme:
Fat kasa bizde hiç eski bir cihaz yok. Başka aparat önerebilir misiniz?

Ancheyn Av Rca Tos To Hdmı Ãevirici DönüÅtürücü Tüplü Tv Adaptörü 4553 Fiyatı, Yorumları - Trendyol mesela bu aparatdada aynısı olur mu?

Bir de bir sorunum daha var. PS2 Vice City de kasıyor. Fat kasa kullanıyorum çipli oyun ne yapmalıyım.

Çeviriciler çok düzgün çalışmıyor AV girişleri varsa televizyonda daha iyi görüntü alabilirsiniz hatasız. GTA Vice City'yi USB üzerinden oynuyorsanız normal ama DVD üzerinden oynuyorsanız yazdıran kişi yanlış hızda yazdırılmış olabilir.

Çeviriciler çok düzgün çalışmıyor av girişleri varsa televizyonda daha iyi görüntü alabilirsiniz hatasız. GTA Vice City'yi USB üzerinden oynuyorsanız normal ama DVD üzerinden oynuyorsanız yazdıran kişi yanlış hızda yazdırılmış olabilir.

DVD'den oynuyorum televizyonda av girişim yok. Eski bir televizyonmu almalı mıyım?

DVD'den oynuyorum televizyonda av girişim yok. Eski bir televizyonmu alınır mı?

Yani imkan varsa şöyle ucuzundan eski ikinci el bir tüplü televizyon hem daha nostaljik hem daha güzel olur. Ben öyle yapıyorum tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı