Playstation 2 Güç Kablosu Uydurma

charm

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir
Daha fazla  
Bugün bit pazarında gezerken 70 liraya Playstation 2 Slim SCP-9004 buldum. Evde test etmek istiyorum ama orijinal adaptör yok. Arkasına baktığımda şu çift girişli yuvarlak girişlerden olduğunu gördüm, aynı Watt değerine sahip aynı girişli kablo taksam çalışır mı?

SCPH-90004/CB adaptör gerektirmez. Eskiden teyp kablosu denirdi, evet sorunsuz çalışır ama kaliteli bir şey al çünkü PS3 konsolumda aynı güç girişi var ve kalitesiz bir kablo erimişti.

PS2 PS3 PS4 hatta PS5 aynı kabloyu kullanıyor sanırım. Benim elimdeki PS2 adaptörlü olan model olmasına rağmen PS4 kablosu satın aldım ve adaptöre taktım kullanıyorum bir sorun çıkartmadı.

PS2 PS3 PS4 hatta PS5 aynı kabloyu kullanıyor sanırım. Benim elimdeki PS2 adaptörlü olan model olmasına rağmen PS4 kablosu satın aldım ve adaptöre taktım kullanıyorum bir sorun çıkartmadı.
SCPH-90004/CB adaptör gerektirmez. Eskiden teyp kablosu denirdi, evet sorunsuz çalışır ama kaliteli bir şey al çünkü PS3 konsolumda aynı güç girişi var ve kalitesiz bir kablo erimişti.
Benim Sony Laptop'un şarj kablosu var şu kare gibi yerden çıkarınca şu çift girişli kablo oluyor.

Kare olan şey güç adaptörü. 70xx serisi PS2 Slim'lerde de adaptör var. Büyük ihtimalle Sony aynı kabloyu laptoplarında da kullanmıştır. O kablo PS2'nize uyuyorsa sorun yok aynısından bulup alabilirsiniz.
Örnek olması için bir link atıyorum
O kare şeyi çıkardığımda çıkıyor aynı giriş. Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Kabloyu taktım çalıştırdı ama ileride ne olur bilmiyorum

Bendeki adaptörsüz iki uçlu 220 240 v 35w isteyen modeli scph-90004

Yeni konular

Geri
Yukarı