Playstation 3 Almak Mantıklı Olur mu ?

Ben PS2'den beri oyun oynuyorum ve PS3'üm var şu an. İkisini de oynamış birisiyim. Hatta bana özlediğim PS2'deki Crash oyunun CD'sini verseler de bir oynasam diyorum :) .Exc. oyunları gerçekten çok güzel oluyor Sony'nin ona lafım yok fakat ilerde çıkacak olan bazı Exc. oyunlar PS3'e gelmeme ihtimalini göze almak lazım. İleride çıkacak oyunlar PS4'e gelecek. Ben PS3'e son olarak Battlefield 4 almıştım. Bir baktım Battlefield3'deki grafikler çok daha güzel PS3'de. Fakat PS4'e geçince grafikler çok farklı oluyor. İşte o zaman PS4'ün verdiği zevk bir farklı oluyor. Yurtdışından veya 2.el PS4 almak benim fikrime göre daha mantıklı.
6. nesil çok uzakta da değil. Yine de PS3'ün amacı eski nesil oyunları oynamak. Size şuan eski nesilde oynayabileceğiniz dünya kadar oyun sayabilirim. Ancak 2. el PS4 alsa bile en fazla PS4'ü alır. Yanına 1 oyun bile zar zor. Ama PS3 alsa yanına o parayla 30-40 tane oyun alır. Kesinlikle o bütçeye PS3 daha mantıklı. Arkham Knight oynamak yerine Arkham City oynar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı