Çözüldü PlayStation 3 GTA V Türkçe yama nasıl indirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CHRİS W4LKER

Decapat
Arkadaşlar bildiğiniz gibi GTA V indirdim. Oyunu flash belleğe attım. Birazdan PS3'e gidip hard Disk'e kopyalayacağım oyunu multimandan. Ancak bir sıkıntı var. Benim bozulan GTA V Türkçe yamalıydı. Ama şimdi indirdiğim yerde Türkçe yama yok sanırım. Önerebileceğiniz bir Türkçe yama var mı? Ve Türkçe yama nasıl kurulur? He neredeyse unutuyordum. Benim eski GTA 5'in Türkçe yaması Technogame'di sanırım. Çünkü oyun açılırken yazı ekranında, "bu yama, technogame tarafından Türk oyuncularına eşsiz bir GTA V deneyimi sunmak için yapılmıştır" yazıyordu. Technogame'i araştırdım. Sitesi varmış. Site bu; GTA V Türkçe Yama - Techno Game acaba bu siteden indirmek sıkıntı çıkarır mı? Virüs falan var mıdır? Ve eğer virüssüz ise ve yamayı indirirsem. Oyuna nasıl kuracağım bu yamayı? Şimdi fark ettim de attığım site sanırım sadece bilgisayarlar için. PS3 için olmuyor sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu işini görür.

Şu işini görür.
Hocam konudan kaldırıldığı için şöyle bir yere yönlendiriyor; A-Z PS3 Türkçe Yama Arşivi İndir (ÇIKTI) Burada gta v türkçe yaması yok. Tek tek baktım.
Merhaba, ben buradan yapmıştım, umarım işinizi görür.
Nedense bu kanala hiç güvenemiyorum ya. Virüs falan yoktur dimi :D?

Ekran görüntüsü 2022-05-22 140142.png

Hocam mevcut?

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı