PlayStation 3 oyun önerisi

Monkey D. Xebec

Centipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Geçen canım sıkıldı. baktım evde PS3 varmış. baktım hala çalışıyor. PS3 için saatlerce oynayabileceğim oyun önerisi lazım. (Aksiyon, combat oyunlarından hoşlanıyorum ama saatlerce oynatacak oyun olursa türü fark etmez.)

Mafia 2, PES 2013, PES 2021 (PS3'e modlanmış bir versiyonu vardı tavsiye ederim onu da.)Call of Duty Black Ops 1-2-3, Call of Duty Modern Warfare 4-2-3, Uncharted 1-2-3 Mortal Kombat, blur, The Last of Us, GTA 4-5

*The Last of Us, *RDR 1, *Killzone 2-3, Little Big Planet, Heavy Rain, *InFamous 2, *Uncharted 1-2-3, *GoW serisi, Blur, *GTA 5, Spec Ops The Line, Army of Two The Devil's Cartel, Far Cry 3-4, AC4 Black Flag, BF3-4, CoD MW ve BO serisi, Grid 2, Mortal Kombat 9.
Hepsi güzel oyunlar, başına yıldız koyduklarım kesin oynamanı tavsiye ettiğim oyunlar.

Mafia 2, PES 2013, PES 2021 (PS3'e modlanmış bir versiyonu vardı tavsiye ederim onu da.)Call of Duty Black Ops 1-2-3, Call of Duty Modern Warfare 4-2-3, Uncharted 1-2-3 Mortal Kombat, blur, The Last of Us, GTA 4-5
Peki bende pes 2018 var ama nasıl modlayacağım ?

Herkese teşekkürler. Peki bu gibi oyunlardan yaklaşık 15 tanesine ne gibi bir fiyat verirler

Geri
Yukarı