PlayStation 3 Slim kasa çizikleri nasıl giderilir?

Hocam maalesef bende düz renk bulamadım ac kaplama var, GTA5 var, battilfiled var galiba yanlış yazdım. Yani düz renk yok bence battilfiled ve ac iyi gibi onlarıda ps3 kaplama yazınca Google a çıkıyor hocam.

Hocam maalesef bende düz renk bulamadım ac kaplama var, GTA5 var, battilfiled var galiba yanlış yazdım. Yani düz renk yok bence battilfiled ve ac iyi gibi onlarıda ps3 kaplama yazınca Google a çıkıyor hocam.
aynen hocam fakat biraz uğrasla size attıklarımı buldum sizce hangisi seçiyim biraz kararsızım da😁

Son düzenleme:
Tamamdır hocam teşekkür ederim.

Geç yazıyorum kusura bakma işim düşünce aklıma geldin nasıl bir boya önerirsin bulabilirsen link atabilir misin?

Hocam iyi günler bende geç dönüyorum kusura bakma. Boyalar hakkında çok bir fikrim yok ama ufak bir araştırmayla istediğini bulabilirsin forumda konu açarsan yardımcı olur diğer arkadaşlar.

Hocam iyi günler bende geç dönüyorum kusura bakma. Boyalar hakkında çok bir fikrim yok ama ufak bir araştırmayla istediğini bulabilirsin forumda konu açarsan yardımcı olur diğer arkadaşlar.
Sorun değil hocam ben Trendyolda falan baktım sprey boyalar gibi olanlar değil mi

Geri
Yukarı