PlayStation 3 USB Ses Kartından Ses Gelmiyor

ycrour

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba PlayStation 3 konsolu monitörde kullandığımdan dolayı ses alamıyorum. Ben de araştırdım ve USB ses kartının ise yaradığını okudum. Ancak ben de hiçbir işe yaramadı, çözümü bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim, aldığım ses kartının fotoğrafını ekliyorum. (Aksesuar ayarlarından USB olarak seçtim.)
IMG_20180908_212352.jpgIMG_20180908_212257.jpgIMG_20180908_212333.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba PlayStation 3 konsolu monitörde kullandığımdan dolayı ses alamıyorum. Ben de araştırdım ve USB ses kartının ise yaradığını okudum. Ancak ben de hiçbir işe yaramadı, çözümü bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim, aldığım ses kartının fotoğrafını ekliyorum. (Aksesuar ayarlarından USB olarak seçtim.)
Eki Görüntüle 329589Eki Görüntüle 329591Eki Görüntüle 329590

Dostum, onca PS kullandim, ama ses karti takani ilk defa goruyorum.

Monitore sadece HDMI cikisi ve kompozit cikis var. HDMI'dan da ses aktariliyor.

HDMI to VGA tarzi kablo ile mi goruntu aliyorsun?

Hayır, bunu anlatmaya çalışıyordum.
@Silinen üye

PS3'un arkasinda zaten ses cikisi var. Niye gidip USB ses karti aldiniz ki :).

images (8).jpeg

Bu resim, Fat kasa bir PS3'e ait ama, elinde ki cihazin arkasina bakarsan, orada Digital Output olacaktir.

Ama su 18 yasima kadar boyle bir kablo gormedim de, takmadim da. Ama boyle bir ses cikisi var.

Sorunu hallettim arkadaşlar.HDMI to VGA aparatının ses çıkışlı olanından aldım,monitöre bağladım böylece hem görüntü hem de ses gelmiş oldu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı