PlayStation 3 vs PlayStation 4

Tamam hocam kararımı verdim, PS3 alacağım paramı hazırladığımda.

Fat, Slim, super Slim kasa falan varmış, pek bilmiyorum hangisinin iyi olduğunu. Arasındaki farklar nelerdir? Bunların, bir de kırdırma olayında tüm oyunları oynayabiliyor muyum?

Fat, ilk kasa. Eski olan. Slim daha yeni, super Slim daha da yeni. Bende Slim var çoğu oyunu güzle oynatıyor. Oynarsın kırdırarak.

Ps3 fiyatları şu aralar artmaz fakat PS4 6000 liraya bulman zor biraz şuan piyasa değeri 7000 9000 arası eğer online veya yeni oyunlar gibi şeylere çok takılmıyorsan ps3 derim fakst online oynayacağım god of Warin yeni oyunları oynayacağım falan dersen PS4 öneririm
Onlar şişik fiyat. Bakma sen onlara satamıyorlar. 5.5k ya pazarlıkla 2. El ps4 slim alır rahatlıkla.

O kadar değil.
Performans farkı yok anladığım kadarıyla, kasası değişiyor sadece galiba, birde fan sesi azalıyormuş.

Kırdırma olayı korsanamı giriyor?
Oyunlar artık satıştan kaldırıldığı için bence sıkıntı olmaz kırdırma olayı değil mi?

Onlar şişik fiyat. Bakma sen onlara satamıyorlar. 5.5k ya pazarlıkla 2. El ps4 slim alır rahatlıkla.
Hocam ps3 almaya karar verdim, eski oyunları oynamak istiyorum daha çok.

Performans farkı yok anladığım kadarıyla, kasası değişiyor sadece galiba, bir de fan sesi azalıyormuş.

Oyunlar artık satıştan kaldırıldığı için bence sıkıntı olmaz kırdırma olayı değil mi?

Hocam PS3 almaya karar verdim, eski oyunları oynamak istiyorum daha çok.

Fat kasada PS2 oyunları oynanıyor. Zaten hepsinde PS1 oyunları oynanıyor. Evet korsan. Ama sorun olmaz zaten Online'ye bağlanamıyor artık.

Performans farkı yok anladığım kadarıyla, kasası değişiyor sadece galiba, birde fan sesi azalıyormuş.

Hocam ps3 almaya karar verdim, eski oyunları oynamak istiyorum daha çok.
Ps4 plus extra da bir sürü eski oyun var ama kırık ps3 de iş görür.

1-2 ay içerisinde PS almayı düşünüyorum. Şu anda 3000₺ civarında. Asgari ücrete Temmuz'da zam geleceği için fiyatların yeniden artacağını düşünüyorum.

PS4 de 6000₺ arasında değişiyor.

Sizce param hazır olduğunda PS3 alınır mı? Yoksa paramı biriktirip PS4 mü almalıyım?(5-6 aydan önce biriktiremem parayı)
Korktuğum şey, fiyatlar yine artarsa PS3 bile alamayabilirim.

PS4 hocam çok net arada baya fark var.

Geri
Yukarı