PlayStation 4 downgrade

393060

Kilopat
Makaleler
3
İyi sosyaller. Sanırım PlayStation 4'te downgrade yapma yöntemi buldum. Ben elimdeki PlayStation'lar ile uğraşırken buldum bunu. Yaptığım şey 9.0 sürümündeki PlayStation'a 6.72 sürümündeki PlayStation'un içindeki HDD'yi 9.0 sürümündeki PlayStation'a taktım ve 9.0 sürümündeki PlayStation'u açınca 6.72 veya daha güncel bir sistem kurulum dosyası istediğini belirtti bunu daha detaylı bir şekilde yapıp rehber oluşturmayı düşünüyorum.

İyi sosyaller. Sanırım PlayStation 4'te downgrade yapma yöntemi buldum. Ben elimdeki PlayStation'lar ile uğraşırken buldum bunu. Yaptığım şey 9.0 sürümündeki PlayStation'a 6.72 sürümündeki PlayStation'un içindeki HDD'yi 9.0 sürümündeki PlayStation'a taktım ve 9.0 sürümündeki PlayStation'u açınca 6.72 veya daha güncel bir sistem kurulum dosyası istediğini belirtti bunu daha detaylı bir şekilde yapıp rehber oluşturmayı düşünüyorum.
D-dostum sen bir dahisin.

Kızgın atmanın olayı ne?

İyi sosyaller. Ilk mesajda surumu yanlış yazmışım tam hatirlayamadigim için 9.0 yazdım nedense neyse. 7.55'den 6.72'ye düşürme yapmıştım daha önceden bugün yine yaptım oldu. Son sürümde denedim olmadı 9.0'da denedim olmadı 8.50 sürümünde denedim olmadı 7.55 sürümünde oldu 6.72 sürümündeki HDD'yi takınca.

Yeni konular

Geri
Yukarı