PlayStation 4 hangi GTA 5 alınır?

Kafatasi74

Centipat
Daha fazla  
PlayStation 4 için GTA 5 almayı planlıyordum.
Daha sonra şu ilgimi çekti 1-2 saat önce alabildiğim şey şu an kullanılamaz yazıyor. Bunun nedenini bilen var mı acaba?
(Ekran görüntüsü PS App üzerinden alındı resmi uygulamadır.) Bu arada aşağıda da gözüküyor zaten 200 TL neden diğerlerinden daha ucuz ve daha fazla şey veriyor bilgisi olan var mı?

IMG_20220711_153344.jpg

Son düzenleme:
Ben de onu düşündüm fakat daha sonra diğerlerinden ucuz görünce içinde GTA 5 filan dahil mi bilemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
En alttaki paket. Oyun paketi olanı alabilirsiniz. Sadece o ise dediğim gibi paket.

PlayStation 4 için GTA 5 almayı planlıyordum.
Daha sonra şu ilgimi çekti 1-2 saat önce alabildiğim şey şu an kullanılamaz yazıyor. Bunun nedenini bilen var mı acaba?
(Ekran görüntüsü PS App üzerinden alındı resmi uygulamadır.) Bu arada aşağıda da gözüküyor zaten 200 TL neden diğerlerinden daha ucuz ve daha fazla şey veriyor bilgisi olan var mı?

Eki Görüntüle 1447831

Hocam selam, en alttaki pakete tıklayın, eğer Grand Theft Auto V yazmiyorsa GTA 5 dahil değildir normal GTA Grand Theft Auto V yazandir. Bir de Online oynayacaksaniz oyunu aldıktan sonra altaki paketi alabilirsiniz ama içinde oyun yoktur.

Hocam merhaba, arkadaşların dediği gibi Online oynayacaksan en alttaki paketi tavsiye ederim, ama Online oynamayacak isen paket boşa gider normal al gitsin.👍 kullanılamıyor sorunu çözümü ise muhtemelen PS Plus veya herhangi bir şeyden dolayı önceden oyunu kullandıysan olabilir. Veya PSN Store'da bug olmuş olabilir, bir ara bende de olmuştu bazı oyunlarda kullanılamaz yazıyordu sonra geçmişti.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı