PlayStation 4 hangi model alınmalı?

Cambo

Hectopat
Merhaba, başlıkta da görmüş olduğunuz gibi PS4 almaya niyetlendim. Aslında niyetim kesinlikle Xbox Series S idi. Ama arkadaşlarıma söyledim, onlar kesinlikle alma eğer bizimle oynamak istiyorsan dediler. İlk başta Forza falan oynarım sıkılmam falan dedim ama neredeyse tam alacaktım Xbox'ı. Son anda vazgeçtim. Bir daha sorayım dedim. Çünkü haklılardı. Ben NBA 2K21, FIFA gibi oyunlar için alıyorum sayılır. Game Pass gibi nimet var evet ama Xbox'da arkadaşım yok. Hele Next-Gen'de 0. O yüzden boşuna gerek yok dedim 3000-4000 TL alayım dedim PS4. Zaten 2 sene oynayabilirim sonra üniversite sınavı. Sınav olmasa Xbox alırdım. Neyse. PS4'te parlak kasa, mat kasa, Slim gibi modeller var. Hangisini almalıyım sizce? Ve sizce bu satıcı güvenilir mi? Evimin yanında sayılır.

1620163443343.png

Modellerin hepsi bu. Slim 500 GB iyi gibi geldi. Zaten 2 3 oyun oynarım. Ama şeyden korkuyorum, ya "Mahmooudd İnternet Konsol Cafe" bunlara sattıysa? Sonra elimde kalmasın. Ama güvenilir sanırım büyük bir firma gibi. Neyse siz hangisini önerirsiniz? 2200'e kadar çıkabilirim ama çok da zorlamasam iyi olur. Anneme TV almaya yardım edersem de iyi olur babamla ters düşmek istemiyorum oyun oynarken :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence bluetooth sürüm farkı vs. için fazla para vermeye gerek yok. Yerinizde olsam en altın bir üstündekini alırdım. Ben de fazla oyun oynamam gibi düşünüp almıştım ama sonradan oyunlar indirime falan girince baya yükledim. 1TB olanı alın derim.

Geri
Yukarı