Playstation 4 İçin Klavye ve Mouse Nasıl Olmalı?

okan2202

Hectopat
Playstation'da klavye ve mouse deneyimi olan arkadaşlar yazabilir mi?
Hangi ürünü kullandınız ve memnun kaldınız mı?
FPS oyunlarında biliyorsunuz zor oluyor. Bilgilendiren arkadaşlar varsa sevinirim.
İyi forumlar...

Son düzenleyen: Moderatör:
Şahsi fikrim kullanmamanız yönünde. Zaten konsolu bilgisayardan ayıran özellik kol. Emin olun alışınca
kolla daha eğlenceli olacak.

Şahsi fikrim kullanmamanız yönünde. Zaten konsolu bilgisayardan ayıran özellik kol. Emin olun alışınca
kolla daha eğlenceli olacak.

Hocam valla eğlenceli tarafını daha tam yakalayamadım :) herkes kol ile oynasa sıkıntı yok ama yabancı çok ve bir çoğunun klavye ile oynadığını düşünüyorum.

Hocam valla eğlenceli tarafını daha tam yakalayamadım :) herkes kol ile oynasa sıkıntı yok ama yabancı çok ve bir çoğunun klavye ile oynadığını düşünüyorum.
Benim kol ile oynayışımı görsen mause ile böyle iyi oynayabilirmisin dersin XB1, PS2, PS3, PS4 hepsini kullandım ilk başta zor gelir kafana çok fazla takarsan alışamazsın. PS4 Mause Klavye 600 TL gibi bi fiyat ayrıca gecikme yapıyor PS4 cafede kullananı gördüm laglı gibi oynuyorsun. bana çok tuhaf gelmişti.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı