Çözüldü PlayStation 4 kolu takılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

IronCut

Decapat
Yer
Uxkhal Şehri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci:12. Nesil Intel® Core™ i5 12450H
Ram:16GB DDR4
Ekran Kartı:NVIDIA® GeForce® RTX3050 4GB 128 Bit GDDR6
Depolama: 500GB M.2 SSD PCle 3.0
Merhaba,

PlayStation 4 almıştık daha önce 1-2 ay oldu, geçen gün CD içine sıkıştı onu çıkardım ardından konsolu açtım sorun yoktu ama DualShock 4 takılıyordu bugün hep takıldı ana menüde biraz ilerliyor sonra bir duruyor basıyorum ping varmış gibi 3-5 saniye hatta 10 saniye sonra hareket ediyor kolu sıfırladım temizledim filan yok arkadaş olmuyor. Ne yapabilirim? Yenisini mi almalıyım CD içine sıkışana kadar sapasağlamdı.

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda bahsettiğiniz sorunların çözümünden bahsediyor. Bluetooth alıcısının yerini ve tamirini gösteriyor. İzleyip adım adım deneyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda bahsettiğiniz sorunların çözümünden bahsediyor. Bluetooth alıcısının yerini ve tamirini gösteriyor. İzleyip adım adım deneyebilirsiniz.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı