Playstation 4 kulaklık tavsiyeleri

• Konuyu başlatan VAAS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 20B

VAAS

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar PS4 için kulaklık modellerine bakıyorum. Kablolu kulaklık modelleri bana cazip gelmiyor. Çünkü kablo uzunluğu yeterli olmuyor ki buda benim TV ye fazla yaklaşmam anlamına geliyor. Bu konuda kablosuz modellere bakıyorum. Sizlerde yardımlarınızı esirgemeyin lütfen. Bütçeyi en fazla 200 liraya kadar çıkarabilirim. Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar PS4 için kulaklık modellerine bakıyorum. Kablolu kulaklık modelleri bana cazip gelmiyor. Çünkü kablo uzunluğu yeterli olmuyor ki buda benim TV ye fazla yaklaşmam anlamına geliyor. Bu konuda kablosuz modellere bakıyorum. Sizlerde yardımlarınızı esirgemeyin lütfen. Bütçeyi en fazla 200 liraya kadar çıkarabilirim. Şimdiden teşekkürler...

Tv uzak demişsiniz ama zaten dualshock 4 te kulaklık ve mikrofon girişi mevcut.

Hocam yanlış anlamayın ama ben bütçeyi en fazla 200 liraya kadar çıkarabilirim dedim. Yinede ilginiz için teşekkürler :)

Sizde yanlış anlamayın ama bu kulaklık yerli firmalarda yok mu deyince ona cevap attım. Yani o modeli sordunuz diye bulup attık link. Ayrıca, Olcay Akgün dediği gibi zaten Dualshock 4' de kulaklık ve mikrofon girişi var. Nerede oturursanız oturun kulaklık sizinle olacak.

Tv uzak demişsiniz ama zaten dualshock 4 te kulaklık ve mikrofon girişi mevcut.
Bunu öğrendiğim iyi oldu. Kablolu kulaklık modellerini de bütçeye dahil edebilirim.
Tavsiyelerinizi bekliyorum.

- - - Güncellendi - - -

Sizde yanlış anlamayın ama bu kulaklık yerli firmalarda yok mu deyince ona cevap attım. Yani o modeli sordunuz diye bulup attık link. Ayrıca, Olcay Akgün dediği gibi zaten Dualshock 4' de kulaklık ve mikrofon girişi var. Nerede oturursanız oturun kulaklık sizinle olacak.

Hocam tavsiye ettiğiniz kulaklık piyasaya çıkmamış daha. Olurda 99 dolar üzerinden 225-250 lira üzeri piyasaya sürülürse bütçemi zorlayıp tavsiye ettiğiniz kulaklığı alırım. Listeme dahil ettim yani.
Bu arada PS4 için en çok tavsiye edilen kulaklık bumuydu acaba?

Bildiğim kadarıyla sıradan telefon da kullandığımız kulaklık bile PS4'te çalışabiliyor kablolu olarak herhangi birini alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı