Playstation 4 Memnuniyeti

Tamam iyi hoş demişsiniz ama ps4 alan kişi 5 yıl boyunca rahat rahat oynayacak. GTX 750 Tİ veya 7870 2-3 seneye tıkanır. Ben 2500-3000 Tl lik pc lazım derken geleceği düşünerek dedim. 2500'ün altında bir sistem toplarsak ps4 kadar uzun ömürlü olmaz.

@hazar99 ile kesinlikle aynı görüşteyim. Ethernet kablosu şart PS4'de. PSN+'da almak gerek. Isı veya ses istemiyorsanız bence PS4 en iyisi. Performans olarak da genellikle 1080p Full HD çalışıyor ve oyunları HD 7870 kullandığından dolayı Ultra ayarlarda açtığına eminim. XBox One çoğu oyunu 900p çalıştırıyor bu da onun büyük bir eksisi olduğunu söyleyebilirim. O da ultra da çalıştırıyordur fakat çözünürlüğün öneminden dolayı Xbox One önermiyorum ama Xb1'de daha iyi bir enthernet Wi-fi bağlantısı var fakat çok ses çıkartıyor ve ısınıyor :)
Hocam yanlış mı yazdın bilmiyorum ama hatanı düzelteyim. Isınan ve ses çıkaran xbox one değil ps4. İnternette araştır biraz hangisi ses çıkarıyor bi bak.

Xbox one da yok denecek kadar az. Ps4'ün ses çıkarmasıda fan yerleri küçük o yüzden hızlı çalışıyor. Isınma sorunuda kasanın dar olmasındam ve bataryanın içeride olmasından. Ben 2 konsoluda kullanmıyorum ama yakında Xbox One alıcam İnşallah.

Xbox one da yok denecek kadar az. Ps4'ün ses çıkarmasıda fan yerleri küçük o yüzden hızlı çalışıyor. Isınma sorunuda kasanın dar olmasındam ve bataryanın içeride olmasından. Ben 2 konsoluda kullanmıyorum ama yakında Xbox One alıcam İnşallah.
Xbox One'ın ESRAM RAM'ine Microsoft'dan atılım gelmezse Xbox One almayı düşünmüyorum. ESRAM RAMlerin Xb1 için önemi çok büyük. Her şeyi belirleyebilecek performans farkları yaratabilir bu RAMler. Şu an PS4 daha güçlü ve ben okuduğuma göre ses çıkartmıyormuş.
Şöyle bir şey daha var Xb1'ın kolları bir harika. PS4 yırtılıyormuş fakat kötü kullanımda. Xb1'ın kolları çok güzel :)

Xbox One'ın ESRAM RAM'ine Microsoft'dan atılım gelmezse Xbox One almayı düşünmüyorum. ESRAM RAMlerin Xb1 için önemi çok büyük. Her şeyi belirleyebilecek performans farkları yaratabilir bu RAMler. Şu an PS4 daha güçlü ve ben okuduğuma göre ses çıkartmıyormuş.
Şöyle bir şey daha var Xb1'ın kolları bir harika. PS4 yırtılıyormuş fakat kötü kullanımda. Xb1'ın kolları çok güzel :)
Aynen Xbox One'ın kolu çok iyi. Kasa ince olduğu için ses çıkarıyor malesef. Ayrıca fan yerleri küçük o yüzdende ses çıkarıyor.

Ps4 alıcaksan tavsiye ederim.
Ben genelde multiplayer oynayacağım için ve kolu bana göre daha iyi olduğu için XBox One'ı seçtim.

Konuyu açan arkadaş için demiştim ben. Ben temmuzun başından beri kullanıyorum. Ds4 analoglarında bir sıkıntı yok.

Konsol en nihayetinde, ex. oyunlar senin tercihini belirler.

PSN plus arada bir çöküyormuş, çalışan insanlar olduğumuz için sürekli 10 saat ps4 başında değiliz. 2 yılda sadece 1 kere denk geldim çöktüğüne.

Şahsen ben ses yada ısınma problemi görmedim cihazımda. Sessiz çalışıyor. Gece sıfır sesin olduğu odada dibine girmedikçe fan sesi falan duymuyorum.

Joystick XONE göre zayıf.

Başka konuştuklarım bana PSN'nin daha çok çöktüğünü söylüyorlar. Ayrıca kontrolcüsü daha kötü. Bilemiyorum şimdi kafam karıştı yine.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı