PlayStation 4 mü 5 mi almalıyım?

Returnal
Ratchet clank ayrı dünyalar.
Spider-Man 2 (20 Ekim'de çıkıyor)
Demon's Souls,
Bunlar PS5 özel oyunları Xbox hala kendisini kanıtlamadı Starfield şu an 84'e kadar düşmüş ve redfall rezaletide var.

O kadar exclusiveler ki Steam'den bile oynayabiliyosun ahdhajjshshss siz PS fanboylari kadar komik adam görmedim hayatimda.

O kadar exclusiveler ki Steam'den bile oynayabiliyosun ahdhajjshshss siz PS fanboylari kadar komik adam görmedim hayatimda.
bloodborne
god of war ragnarok
the last of us part 2
ghost of tsushima
Demon's Souls

Bunlar nerde hocam size diyorum xbox'ın 3 yılda çıkardığı oyunları sayın saymıyorsunuz?

Uncharted 1,2,3 bunlar nerde??

Bloodborne.
God of War: Ragnarök.
The Last of Us part 2
Ghost of Tsushima.

Bunlar nerede hocam size diyorum Xbox'ın 3 yılda çıkardığı oyunları sayın saymıyorsunuz?

Uncharted 1, 2, 3 bunlar nerede?

Saydigin butun oyunlar PS4'e de cikmis oyunlar yani hala elde tutulue PS5 exclusive ornegi veremediniz ikiniz ki bu da PS5'in bos ve gucunu gosterecek oyunlarin olmadigi bir konsol oldugunu gosteriyor. Ayrıyeten Xbox ne alaka ben ilk konuya giristigimden beri PS5'in oyun konusunda zayif ve almaya degmeyecek olduğunu söylüyorum. Şimdi eger ki diyorsan e abi Xbox'in da ozel oyunu yok ki? Sorun şurada ki Xbox hiçbir zaman özel oyunlariyla ortaya çıkmamasina ragmen çünkü biliyorsun Xbox = Microsoft = PC yani xboxa ozel oyun diye bir şey yok her türlü PC'ye de geliyor ve yine de ona ragmen Starfield gibi bir IP ortaya sürdüler. PS5 ise insanlarin alma amacı exclusive oyunlar olan bir konsoldan bahsediyoruz bak burada ve ona rağmen ortada oyun yok.

Saydigin butun oyunlar PS4'e de cikmis oyunlar yani hala elde tutulue PS5 exclusive ornegi veremediniz ikiniz ki bu da PS5'in bos ve gucunu gosterecek oyunlarin olmadigi bir konsol oldugunu gosteriyor. Ayrıyeten Xbox ne alaka ben ilk konuya giristigimden beri PS5'in oyun konusunda zayif ve almaya degmeyecek olduğunu söylüyorum. Şimdi eger ki diyorsan e abi Xbox'in da ozel oyunu yok ki? Sorun şurada ki Xbox hiçbir zaman özel oyunlariyla ortaya çıkmamasina ragmen çünkü biliyorsun Xbox = Microsoft = PC yani xboxa ozel oyun diye bir şey yok her türlü PC'ye de geliyor ve yine de ona ragmen Starfield gibi bir IP ortaya sürdüler. PS5 ise insanlarin alma amacı exclusive oyunlar olan bir konsoldan bahsediyoruz bak burada ve ona rağmen ortada oyun yok.
Dostum bende ps4'te olduğu biliyorum ama saydığım oyunlar pc'de yok siz pc'ye çıkmış ps özel oyunlarını gösteriyorsunuz.

Abi anlamıyorum ki yazdiklarim bir kulaktan girip digerinden çıkıyor mu adam hala PS4 diyor bana hayret.
Sen az önce pc’deki Playstation özel oyunlarını atmadın mı? Saydığım oyunlar pc’de yok bunu belirtmek istedim ps4’te olduğunu biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı