PlayStation 4 mü 5 mi almalıyım?

Hocam daha 2 ay öncesine kadar CoD oyunları dağıtan Sony %600 zam yapıp üstüne 3A oyunlar beklerken böyle oyunlar vermesi biraz saçma oldu. Her ay GoW Last of Us versin demiyorum ama arada da AAA oyun vermesi gerekiyor hem de bu fiyatlarda.
Evet zaten ama arkadaş daha iyi oyunlar eklemek için zam yapıyorlar diyor gelen oyunlar yine kötü.

Evet zaten ama arkadaş daha iyi oyunlar eklemek için zam yapıyorlar diyor gelen oyunlar yine kötü.

Gerçi daha zam yapılalı 1 hafta oluyor ne gelip geleceği belli değil ama böyle de düşüneceksek global zam daha da önceden gelmişti yani eğer zam yapıp iyi oyunlar vereceğiz felsefesi doğru olsaydı global zamın üstünden geçti biraz şimdi iyi oyunlar vermeleri gerekirdi.

Hocam harbiden bu oyunlar bana da biraz kalitesiz geldi.(Bir ps5 kullanıcısı ve ps plus sahibi olarak söylüyorum.)
Hocam evet aaa oyunlar değiller ama yine seveni çok. Nier replicant iyi bir oyundur. Cvl vi da.

Hocam çok kaliteli değil ama iyi oyunlar. Birkaç ay sonra aaa oyun gelince de aynı şeyi diyebilecek misiniz?

Hocam evet AAA oyunlar değiller ama yine seveni çok. NieR Replicant iyi bir oyundur. Cvl VI da.

Hocam çok kaliteli değil ama iyi oyunlar. Birkaç ay sonra AAA oyun gelince de aynı şeyi diyebilecek misiniz?

Hocam bir zahmet gelsin %600 zam yapıp da AAA oyun getirmeyeceklerse ne yapacağız.

Hocam bir zahmet gelsin %600 zam yapıp da AAA oyun getirmeyeceklerse ne yapacağız.
Hocam türkiye fiyatına bu kadar takılmayın. Biz sony nin gözünde bir hiçiz. Ama gelecek. Gidip spiderman 2 bekleme ama 2 yıla felan tlou2 gelir. Spiderman da tekrar gelecektir.

1 yıldır 1 2 tane aaa oyun gördüm.
Hocam size artık cevap yazmak istemiyorum bir xbox gamepass sevdanız var ki gözünüz playstation görmüyor.

Hocam türkiye fiyatına bu kadar takılmayın. Biz sony nin gözünde bir hiçiz. Ama gelecek. Gidip spiderman 2 bekleme ama 2 yıla felan tlou2 gelir. Spiderman da tekrar gelecektir.

Hocam size artık cevap yazmak istemiyorum bir xbox gamepass sevdanız var ki gözünüz playstation görmüyor.
Ne alaka ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı