Playstation 4 oyunlarının diskteki kapladığı alan

Sttanga

Kilopat
Daha fazla  
Playstation 4 aldım, sizlere birkaç sorum olacaktır

Plus üyeliğimiz var (3 aylık) ağustosta Just Cause 3 ücretsiz olacak ben bunu satın aldım fakat indirmedim diyelim bu oyun ücretsizlikten çıktı eylül ayında indirebilir miyim? Ya da indirdim ücretsizlikten çıktıktan sonra bu oyunu oynayabilir miyim ?

Arkadaşlar geçenlerde God of War 3 satın aldım yaklaşık olarak 40 GB yer kaplıyor. Ben bu oyunu bitirdim ondan sonra options tuşundan oyunu sildiğim zaman tamamen silinmiş olacak mı? Ps4 cihazında yer açılmış (40 GB hepsi silinmiş) olacak mı? Cihazım 500 GB o yüzden tereddüt ediyorum dolar diye.

Oyunları CD ile aldığım zaman depoloma yerinden kullanmış oluyor muyum? Örnek Horizon aldım yaklaşık 50 GB olsun bu CD ile kullanıyorum bu CD taktığım zaman benim depolama yerimden kullanmış oluyor muyum?

Şimdiden yardım eden herkese teşekkür ediyorum
thumbup1.gif
.
Herhangi bir öneriniz varsa lütfen söyleyiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
1. PS plus ücretsiz oyununu 1 kere kütüphaneye eklediğinde istediğin zaman indirebilir PS plus olduğu sürece oynayabilirsin.
2.Evet tamamen siler ve 500 GB PS4'de 380 GB kullanılabilir yani oyun yüklenilebilir alan vardır. 500 GB hepsini kullanamazsın.
3.CD ile aldığın oyunlar CD'den çalışır PS yüklenmez. Güncelleme gerekiyorsa güncellemeyi PS'e yükleyebilir.

1. PS plus ücretsiz oyununu 1 kere kütüphaneye eklediğinde istediğin zaman indirebilir PS plus olduğu sürece oynayabilirsin.
2.Evet tamamen siler ve 500 GB PS4'de 380 GB kullanılabilir yani oyun yüklenilebilir alan vardır. 500 GB hepsini kullanamazsın.
3.CD ile aldığın oyunlar CD'den çalışır PS yüklenmez. Güncelleme gerekiyorsa güncellemeyi PS'e yükleyebilir.
Sizce GTA V oynamak isteyen biri 8 CD yi aynı anda nasıl takacak. CDden oyunlar PSe yüklenir.

Birincisi PS4 CD falan kullanmıyor. Bluray disk kullanıyor. Bluray diskler 50 GB'a kadar (bazı durumlarda 70 GB bkz. CoD Infinite Warfare) yani GTA 5 kutuda 8 diskle falan GELMİYOR PS4'de. Ayrıca PS4'e taktığınız her disk HDD'ye kurulur, maalesef Bluray diskten oynatamıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı