PlayStation 4 Piano Black vs Mat

Vayne Mechanics

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba iyi sosyaller. Yakın zamanda PS4 almak istiyorum ama televizyonu ailem kullandığı için ayrı bir monitör de alıcam. Toplam bütçem 1550 TL civarı ve sorularımı sormak istiyorum :

1-PlayStation 4'ün yarısı piano black parlak siyah yarısı mat olan ilk versiyonu mu yoksa tamamen mat olan versiyonu mu? (Hangisi daha çok ısınıyor veya hangisi daha çok ses çıkarıyor ona göre ikisinden birini seçeceğim.) Veya uzun vadede hangisi avantajlı?

2-Bütçeyi aşmamak için çok kullanılmamış 2. el PS4 almak mantıklı bir fikir mi sizler ne düşünüyorsunuz?

3-Asus VN247H model monitör PS4 için uygun mudur görsellik ve kullanım açısından artıları eksileri nedir?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
1-)Ben piano black öneririm daha hoş duruyor ısınma konusuna gelince bunun mat veya piano ile alakası yok, konsolu koyduğun yer rahat bir şekilde hava alıyorsa(sağı solu kapalı değilse) aşırı ısınma olmaz böyle bir şey olunca konsol kendisini kapatıyor zaten.

2-)Bence almışken sıfırını al ama illa ikinci el alacağım diyorsan çok güvendiğin bir yerden almanı öneririm.

3-)Bu monitör işini görür fakat 1ms özelliğine sahip olması bunu daha pahalı yapıyor. Sana önerim eğer profesyonel bir şekilde oynamayacaksan 1ms özelliğine ihtiyacın yok en kötü 5ms monitörlere bakmanı öneririm 100-150 TL gibi kar edebilirsin.

1-)Ben piano black öneririm daha hoş duruyor ısınma konusuna gelince bunun mat veya piano ile alakası yok, konsolu koyduğun yer rahat bir şekilde hava alıyorsa(sağı solu kapalı değilse) aşırı ısınma olmaz böyle bir şey olunca konsol kendisini kapatıyor zaten.

2-)Bence almışken sıfırını al ama illa ikinci el alacağım diyorsan çok güvendiğin bir yerden almanı öneririm.

3-)Bu monitör işini görür fakat 1ms özelliğine sahip olması bunu daha pahalı yapıyor. Sana önerim eğer profesyonel bir şekilde oynamayacaksan 1ms özelliğine ihtiyacın yok en kötü 5ms monitörlere bakmanı öneririm 100-150 TL gibi kar edebilirsin.
2 satıcıdan güvenilir temiz 2. el ps4 buldum 900 TL'ye ama Asus VN247H dışında HDMI girişli FULL HD ve 23-24 inç monitör bulamadım 21,5 biraz küçük gelebilir bence sizin bir öneriniz var mıdır? Bir de başka sormak istediğim konu PSN Plus'ın en avantajlı seçeneği hangisidir ve en ucuz nereden temiz edebilirim kodu veya direkt üyeliği?

LG 23.6" 24M47VQ 2MS FULL HD GAMING MONİTÖR Şu arkadaş fena değil gibi. 2. el konusunda konsolun temizliğine garanti süresinin ne kadar kaldığına falam bir bakmanı öneririm sonuçta 900 tl yüksek bir meblağ. PSN plus ise online oynamadığın sürece hiç gerek yok ama online oyun oynarım dersen ne kadar oynadığına bağlı yani 2-3 haftada bir falan oynayacaksan bir anlamı yok onun dışında en iyisi 1 senelik olan bunu Playstation store dan temin edebilirsin

LG 23.6" 24M47VQ 2MS FULL HD GAMING MONİTÖR Şu arkadaş fena değil gibi. 2. el konusunda konsolun temizliğine garanti süresinin ne kadar kaldığına falam bir bakmanı öneririm sonuçta 900 tl yüksek bir meblağ. PSN plus ise online oynamadığın sürece hiç gerek yok ama online oyun oynarım dersen ne kadar oynadığına bağlı yani 2-3 haftada bir falan oynayacaksan bir anlamı yok onun dışında en iyisi 1 senelik olan bunu Playstation store dan temin edebilirsin
2 Kişi bulmuştum ya satan birininki alalı 3 AY olmuş sony garanti belgesi de var fotoğrafta diğerinin garanti süresini bilmiyorum ama kolu falan daha açılmamış çok az kullanılmıştır yazıyor.Hem monitörde de kararımı verdim ASUS VN247H 2018 e kadar garantisi devam ediyormuş ve vatandan alınmış. Gta 5 ONLİNE a hayran olduğum için sanırım 1 yıllık alabilirim ama bakalım. Sağol ilgin için.

Bir tavsiye vermek istiyorum. Alacağın PS 4 ün online özelliğini kontrol et. 1 ay önce arkadaşım aldı. Cihaz ban yemiş. PSN değil cihaz ban yemiş ne yaptıysa önceki sahibi. Şu anda sony ile iletişimde sonuç ne olucak bilmiyorum. Aldığı cihaz henüz 3 aylıktı.

Bir tavsiye vermek istiyorum. Alacağın PS 4 ün online özelliğini kontrol et. 1 ay önce arkadaşım aldı. Cihaz ban yemiş. PSN değil cihaz ban yemiş ne yaptıysa önceki sahibi. Şu anda sony ile iletişimde sonuç ne olucak bilmiyorum. Aldığı cihaz henüz 3 aylıktı.
Öncelkle sağolun tavsiyeniz için.Ayrıntılı olarak sorarım olmadı biraz araştırmıştım en ucuz sıfır ps4'ler 1080 tl den başlıyor n11'de başarılı satıcı özelliği var çoğunun ama biraz daha araştırmak lazım tabii.

Öncelkle sağolun tavsiyeniz için.Ayrıntılı olarak sorarım olmadı biraz araştırmıştım en ucuz sıfır ps4'ler 1080 tl den başlıyor n11'de başarılı satıcı özelliği var çoğunun ama biraz daha araştırmak lazım tabii.
900 TL yerine 1080 TL verip sıfırını almak daha mantıklı. Ayrıca yeni modeller çıkınca ilk PS 4 lerin fiyatı düştü. Vatan Bilgisayar Gold Bilgisayar Hepsiburada gibi garantisi sağlam firmalar öncelikli olmalı bence elektronik konusunda. Ben aldım 2 yıl önce Vatandan PS 4. Bir sıkıntı olduğunda yüz yüze konuşup derdini anlatabileceğin biri oluyor. 100 TL için insanların sıkıntı çekmesi biraz saçma geliyor. Sonuçta yüzünü bile görmediğiniz birinden ürün almak var birde köklü bir firmadan almak var. Tabiki tercih sizin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı