PlayStation 4 pişmanlıktır

Acikcasi isinma ile henuz karsilasmadim, cok uzun sure basina oturamadigimdan da olabilir. Fiyat konusunda haklisiniz, guncel oyun fiyatlari ulkemizdeki gelir seviyesine baktiginizda pahali, dogru. Pc de de durum boyle ama, guncel ve orijinal bir oyun alirsaniz onlarda gercekten pahali. Ps4 u gec aldigim icin eski oyunlari yeni oynayabiliyorum, shadow of morder, second son, vs. Eski olduklari icin de fiyatlari da uygun. İnternette gidip gelmeler yasiyorsaniz tavsiyem, tabi imkaniniz varsa ps4 un internet baglantisini lan uzerinden yapin, wifi kullanmayin. Ben battlefront ya da bf4 oynadigim zamanlar wifi kullanmiyorum. Lan uzerinden oynadigimda hic bir sikinti ile karsilasmadim.
Bağlantı sorunu şöyle oluyor. Kablosuz arada sırada modemi tanımıyor LAN dan hiç giremedim. Nedenini bilmiyorum. Kabloyu bir türlü tanımadı. Modem bile değiştirdim ama nafile. Ayrıca PC den aldığım hız 1 MB/S ile PS 4 ten aldığım hız 400 500 KB/S. Hız düşümü baya var. Çözemedim bir türlü. Kabloyla bağlansam belki çözülece ancak onuda tanımıyor.

Kimse kusura bakmasın Türkiye'de PS4 falan kullanılmaz. Yeni çıkan oyunları almak çok zor. Kimse gelip kardeşlik demesin. Kimse güvenip kardeşlik yapacağım? Hadi yaptın diyelim adam hesap bilgilerini falan göndermedi ne yapmayı düşünüyorsunuz? Ancak tanıdıkla falan yapılırsa güvenilir olur. Ama o da bir yere kadar. Adam senin oynamak istediğin oyunu almak istemiyorsa ne yapacağız?
Takas, spot da bir yere kadar. Spot zaten Aral'la yarışıyor. Takas fiyatlarıda yükseldi.
Dolar düşünce PC toplamak en mantıklısı. 2 sene önce çıkan 750 Ti'nin şuan piyasada açmadığı oyun yok. Hala PS4 seviyesinde oynatabiliyor.(Exclusive oyunlar hariç.) Konsolun tek avantajı exclusive oyunlar ve hilenin olmaması.

son çıkan cfw sürümler ile kırık online da oynayabiliyorsun ama gta 5 call of duty gibi popüler oyunlarda psn ban riski var
Bu tür eylemlerde %1 bile bir risk varsa ben şahsen yapmam. Düşünsene yeni 1 yıllık PSN ödemesi yapıyosun oyuna giriyosun tak banned yazısı. Bence gereksiz. Risk almayı sevenler yapabilir. Ben yapım gereği garantici bir insanım.

Türkiye için teknoloji haram galiba dolar 3.09 olmuş Atatürk zamanında 0.80 kuruş idi. Öncelikle ben bir Playstation kullanıcısı değilim, birkaç hafta önce Bim'den Xbox 360 aldım ve gayet memnunum fakat fiyatlar gerçekten çok yüksek. Fifa 17 270 TL fakat bilgisayar üzerinde bazı siteler aracılığı ile 140 TL fiyata bulunabiliyor. Yani demek istediğim bilgisayar için pişman olmazsınız özellikle torrent varken.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı