PlayStation 4 Pro alınır mı?

Elussi0n

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. Bildiğiniz üzere PlayStation 4 Pro gerçekten güçlü bir konsol çoğu oyunu 30 FPS üstü oynayabiliyorsunuz. Ben oyunları akıcı bir şekilde hiçbir şekilde kasma donma olmadan oynamak istiyorum. (Patlama sahneleri vb.) fakat bildiğiniz üzere PlayStation Slim ve fat modelide var. Pro ile aralarında gerçekten gözle görülür bir fark var mı? Yani kısaca daha uygun fiyata diğer modelleri alabiliyorken Pro'ya gerçekten ihtiyaç var mı? Oynayacağım başlıca oyunlar aşağıda.
1-God of War
2-Marvel Spider-Man
3-Ghost of Tsushima
4-Uncharted 4
5-Red Dead Redemption 2
6-Cyberpunk 2077

Kesinlikle beklemelisin bence. Bütçen yeterse PS5 Alırsın, yetmezse PS4'ler indirime girer zaten.

Hocam heralde bu 50. konu açışın bu PS4 hakkında. Arkadaşlar sana defalarca gerekli cevabı verdi ama ben onların yerine yine vereceğim size. PS4 Exc. oyunları sadece kendi konsollarına çıktıkları için oyunlar 3. parti oyunlara kıyasla daha optimize ve stabil oynatır düz PS4 kasaya sahip olsanız dahi. Özellikle Exc. oyunları oynamayı düşünüyorsanız düz PS4 de alabilirsiniz fakat FPS konusunda çok takıntılıysanız PS4 Pro elbette çok daha iyi bir performans sunacaktır Performans Modu'yla. RDR 2 ve Cyberpunk 2077 yeni nesil oyunlar olduğu için düz PS4'ler biraz yetersiz kalabilir. İleride updatelerle dah stabil hale gelebilir. O yüzden PRO kasayı tercih etmeniz sizin için en doğru karar olacaktır.

Öncelikle herkese merhaba. Bildiğiniz üzere PlayStation 4 Pro gerçekten güçlü bir konsol çoğu oyunu 30 FPS üstü oynayabiliyorsunuz. Ben oyunları akıcı bir şekilde hiçbir şekilde kasma donma olmadan oynamak istiyorum. (Patlama sahneleri vb.) fakat bildiğiniz üzere PlayStation Slim ve fat modelide var. Pro ile aralarında gerçekten gözle görülür bir fark var mı? Yani kısaca daha uygun fiyata diğer modelleri alabiliyorken Pro'ya gerçekten ihtiyaç var mı? Oynayacağım başlıca oyunlar aşağıda.
1-God of War.
2-Marvel spider-man.
3-Ghost of Tsushima.
4-Uncharted 4.
5-Red Dead Redemption 2.
6-Cyberpunk 2077.

2.5 yıllık PS4 Slim kasa kullanıcısıyım. Konsol üzerinden birçok oyunu oynayıp bitirdim. Bugüne dek kasma, donma ya da FPS'den ötürü herhangi bir sorun yaşamadım. Bütçeniz fazla ise PS5'i bekleyebilirsiniz ama bütçem kısıtlı, exc. Oyunları oynamak istiyorum diyorsanız Pro ya da Slim kasa her türlü işinizi görecektir.

2.5 yıllık PS4 Slim kasa kullanıcısıyım. Cyberpunk ve Tsushima hariç diğerlerini ve daha birçok oyunu oynadım bitirdim. Bugüne dek kasma, donma ya da FPS'den ötürü herhangi bir sorun yaşamadım. Bütçeniz fazla ise PS5'i bekleyebilirsiniz ama bütçem kısıtlı, exc. Oyunları oynamak istiyorum diyorsanız Pro ya da Slim kasa her türlü işinizi görecektir.

Slim kasalar artık gta 5 de fps drop yiyor ben pro öneririm.

Tabii ki alabiliyorken Pro almak daha mantıklı olacaktır. GTA'yı geçtiğimiz aralık ayında bitirmiştim drop olayı yaşamadım. Belki gelen güncellemeler ile böyle bir sorun başlamış olabilir. 🙂
Online'dan bahsediyor olabilir arkadaş hikaye modunda yaşamadım öyle bir sıkıntı.

Geri
Yukarı