Playstation 4 Pro ile oyunlar rahat oynanır mı?

Erdem Dilsiz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Geçen 7 eylül tarihinde Playstation Pro tanıtıldı. Bana kalırsa güzelliği bakımından güzel değil. Playstation 4 daha güzel. Ama donanımları iyileştirilmiş. Her neyse. Bildiğiniz gibide gerçekten güzel bir oyun bilgisayarı almak istesek biraz fazla para bayılmamız gerekiyor. Ama konsol alıncada az para veriyorsun ama orijinal oyun almak zorunda kalıyorsun. Şimdi arkadaşlar sorum size şu.
-- Diyelim ki Playstation 4 Pro'yu ben satın aldım. Oyunları da aldım diyelim. Ben o oyunları rahat oynayabilir miyim ?
--- Dualshock 4' hemen alışabilir miyim ?
--- Bilgisayarı oyun oynamak için arar mıyım ? ( yani Playstation'dan vazgeçer miyim ? )
--- Birde o konsolda oyun oynamaya ne kadar zamanda alışabilir miyim ?
Arkadaşlar böyle sorunlar var ve daha aklıma gelmeyenler. Lütfen bana yardımcı olun. Bilgisayarımda adam akıllı oyun oynayamıyorum. Lütfen yardımcı olun şu konularda bilgili kişiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk sorunu anlayamadım fakat şunu diyebilirim, neden rahat oynamayasın ki? Dualshock4'e alışma konusunda benim de endişelerim var Allah izin verirse yakında tanışacağım gibi DS4 ile. Alışma süreci hızlı gidiyormuş diyorlar. PS4'e alışınca sanmıyorum PC'nin yakınından geçeceğini ama tercih sonuçta. Konsolda oyun oynamaya da 1 hafta-10 gün'e alışırsın diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı