Satıldı PlayStation 4 Slim 1 TB + 7 Yıllık PSN Deluxe!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sociologist

Kilopat
Makaleler
13
Daha fazla  
Merhaba, elimde PlayStation 4 Slim (PS4 Slim), CUH-2016B kodlu oyun konsolu bulunuyor. Konsolun kendisi direkt 1 TB depolama ile geliyor.

PC ve Nintendo Switch ile oyun oynadığım için PS4'ü pek kullanma fırsatım olmadı.

Orijinal DualShock 4 kontrolcüsü var (arkasındaki Sticker'ı bir arkadaşım oynarken söktüğü için bir sticker yapıştırdım, görsellerde görebilirsiniz).
Yanında Philips marka kaliteli bir HDMI kablosu vereceğim, cihazı onunla kullandım.
Güç girişi de Türkiye prizine uyumlu olan ince kablo.

Ürünle birlikte 11.12.2030 yılına kadar aktif bir paylaşımlı PSN Plus Deluxe üyeliği de devredeceğim. Üyelik hesapta "pri" olarak kayıtlı ancak hiçbir bilgisi değiştirilemez. Ben hesaba sadece ortağım, bilgiler bu hesap için alındı. Satın alan kişiye gruptaki arkadaşların numarasını ileteceğim. Üyelik dahi normalde yıllık 2740 TL olmuş durumda. Üç kişi paylaşımlı alsa dahi binlerce lira para yapıyor.

FİYAT: 6750 TL - Kargo +50 TL, PTT ile Türkiye'nin her yerine gönderebilirim. Paketleme oldukça özenli yapılacaktır. Birçok farklı forumda 400'ün üzerinde referansım bulunuyor.
Ürünün kutusu ve faturası ne yazık ki kayboldu. Cihazın kendisinde birkaç hafif çizik olsa da hiçbiri derin değil.

Ürün Technopat dışında bir yere satılmıştır, kapatılabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı