PlayStation 4 Slim 1TB GTA 6 ciksa oynatır mı?

Resmi olarak GTA 6'nın adı bile yok.
PS4 ve onunla birlikte 8. nesil konsollar artık tarih oldu. Last of Part I bile gelmiyor. GTA VI mi gelecek...

Yeni nesil oyunlar artık ışın izleme gibi yüksek grafik teknolojileriyle çıkıyor. Işıklandırmalar kaplamalar vs artık müthiş derecede ağır ve detaylı. Yeni nesil oyunların artık PS4 için çıkacağını hiiiç zannetmem.

Arkadaşların da dediği gibi belki downgrade ile çıkabilir, ancak firmaların oyunlarının o şekilde gözükmesini istemeyeceğini düşünüyorum artık.

Herkesin aksine ben çıkacağını düşünüyorum. PS3'te GTA V gibi olacak. PS3'ün özelliklerine bakınca GTA V oynatması imkansız gibi duruyor ama hem ekstra kısılmış ayarlar hem de optimizasyon ile hallettiler. PS2'de GTA SA için düşük kalıyordu. Aynı şeyi PS4'te de göreceğimizi düşünüyorum.

Şu anda bende RTX 3050 var laptopumda ben seneye gelecek oyunları kaldırmaz diye düşünüyorum. 4VRAM var çünkü ekran kartında sizin düşünceleriniz nedir benim ekran kartı yönünde?

Herkesin aksine ben çıkacağını düşünüyorum. PS3'te GTA V gibi olacak. PS3'ün özelliklerine bakınca GTA V oynatması imkansız gibi duruyor ama hem ekstra kısılmış ayarlar hem de optimizasyon ile hallettiler. PS2'de GTA SA için düşük kalıyordu. Aynı şeyi PS4'te de göreceğimizi düşünüyorum.

Çıkarsa eğer PS4 için özel grafikli gelir. Haritası değişmiş GTA 5 gibi bir grafik kalitesi olur. Bu da konsol sahiplerini epey kızdırır.

Yeni konular

Geri
Yukarı