PlayStation 4 Slim aparat olmadan dik kullanılır mı?

Cr Oyuncusu

Centipat
Makaleler
2
Yer
Türkiye
Dostlarim merhaba. PS 4 Slim'i sehbanin uzerinde kullanıyorum. Ama sehbamin uzerine sadece PS 4 sigiyor. 2 kol ve 9 tanede cdli oyun var. 2 kolu ve oyunlarida TV unitesine koyuyorum. Annemde surekli kiziyor koyma diye TV uniteside dolu ve annem surekli toz aldigi icin oyunlari kaldiriyor. Hatta bir keresinde kirilmisti. Bu sefer gittim baska bir sehbanin uzerine koydum oyunlari bu sefer de cok kalabalik oluyor zaten oda cok kucuk. Sonra kolu ve oyunlari PS 4'un uzerine koydum. Ama cok isiniyor ustende cok şey olunca. En sonundada PS 4'u koydugum sehbanin uzerine PS 4'u dik getirdim ve bir suru yer açıldı. Kollar ve oyunlar rahatça sigiyor. Ama daha acip oynamadim cihaza bir şey olur diye. Sunu belirteyim dusecek bir yerde degil. Bir de cihazin bir tarafi kapali kaldi sorun olur mu? Bilen arkadaşlar cevap verirseniz sevinirim.

Not: Standt al diyeceksiniz ama ogrenci oldugum icin ihtiyac olmayan urunlere para vermek istemiyorum.

Hocam standsızda dik kullanabilirsin bende parlak kasa var 2 adet ikisi de PlayStation Cafe'de aktif olarak kullanılıyor dikey bir şekilde sehpaya tekme atılmadığı sürece ve şarj kablosu DualShock'a bağlıyken oyun oynuyorken sinirden DualShock'u pat diye çekip PlayStation'u düşürmediğin sürece bir şey olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı