PlayStation 4 Slim Ne kadar eder?

Beyler Benim PlayStation 4 Slim oyun konsolum var. İki orijinal kolu var. İçinde Need for Speed Heat, Grand Theft Auto V, FIFA 2015, Ufc 3, L. A. Noire oyunları var 2 tanesi CD diğerleri hesapta satarken hesabıda vericem. Ama ben bunu 2700'e satmak istiyorum. Alıcı olur mu bu fiyattan satabilir miyim sizce?(PS4 Temiz kullanmadım fazla çünkü hep ön odaya girip kurmak zorundayım üşeniyordum)
Burdan ilan aç direk ben alırım 2500'e.

Beyler Benim PlayStation 4 Slim oyun konsolum var. İki orijinal kolu var. İçinde Need for Speed Heat, Grand Theft Auto V, FIFA 2015, Ufc 3, L. A. Noire oyunları var 2 tanesi CD diğerleri hesapta satarken hesabıda vericem. Ama ben bunu 2700'e satmak istiyorum. Alıcı olur mu bu fiyattan satabilir miyim sizce?(PS4 Temiz kullanmadım fazla çünkü hep ön odaya girip kurmak zorundayım üşeniyordum)

İzmirdeysen konuşalım. alabilirim.

Yok konu sahibi ben değilim yukarda bir arkadaş yazmış ben de görünce şaşırdım ilk yazanlar dalga geçiyor sandım 😆

bende öyle sandım. arayıştayım bide bu aralar var kafamda bi ps4 dedim satıyosa alayım da meğer olay 2 senelikmiş :D..

Ben de al sat yaparım demiştim malûm piyasanın hâli ortada PS5 alamayanlar PS4 üzerine çullanıyor 😄

Çözemedim ben ps piyasasını ya. biri çok uçuk birisi çok ucuz falan. anlayamadım yani en sonunda ps3 alacağım galiba :D

Geri
Yukarı