PlayStation 4 vs. 5

variemert

Hectopat
Arkadaşlar PlayStation almayı düşünüyorum fakat 4 mü almalıyım yoksa çıkınca 5 mi karar veremedim. Şu anda bütçem PS4 almaya yetiyor. Sizce 4 alıp oynamalı mıyım yoksa 5 çıkana kadar para biriktirip 5 mi almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
4 al geç ileride satar üzerine para ekleyip ps 5 alırsın.
Şöyle düşünüyorum PS5 çıkınca PS4 ünü satıp 5 alan insanlar çok olur. Bende fiyatların biraz daha düşmesinden yararlanıp ikinci el temiz bir ürünü uygun fiyata alırım. Sonuçta öğrenciyim ve kendi paramla alacağım son model olmasına gerek yok,1 model geriden gelmenin bir zararı olacağını düşünmüyorum.

Şöyle düşünüyorum PS5 çıkınca PS4 ünü satıp 5 alan insanlar çok olur. Bende fiyatların biraz daha düşmesinden yararlanıp ikinci el temiz bir ürünü uygun fiyata alırım. Sonuçta öğrenciyim ve kendi paramla alacağım son model olmasına gerek yok,1 model geriden gelmenin bir zararı olacağını düşünmüyorum.
Fiyatlarda çok düşüş olacağını dolar artacağı için düşünmüyorum yinede siz bilirsiniz.
Ps4 sizin için şart değilse ben xbox almanızı öneririm game pass sayesinde oyunlara çok para harcamamış olursunuz.

Biraz bakındım fiyatlar 1600 civarlarında sence PS5 çıkınca fiyatlar ne olur

Bende playstation almayı düşünüyodum ama xbox a da bakim dedim oyunlar playstation göre daha ucuz ama red dead redemption 2 ,last of us uncharted gibi oyunlardan mahrum kılıyor playstation özel oyunlar olduğu için eğer bu oyunları oynamak için düşünüyorsan xbox ta yok bunlar aklında bulunsun

Bende playstation almayı düşünüyodum ama xbox a da bakim dedim oyunlar playstation göre daha ucuz ama red dead redemption 2 ,last of us uncharted gibi oyunlardan mahrum kılıyor playstation özel oyunlar olduğu için eğer bu oyunları oynamak için düşünüyorsan xbox ta yok bunlar aklında bulunsun
Uncharted aşığı bir insanım ve bu yüzden Xbox ı almak bana çok mantıksız geldi.Her türlü PS almayı düşünüyorum ama işte malum fiyatlar yüksek.PS5 çıkış tarihi belli mi ?

webteknonun bir videosunda 2020 yılında çıkacak diye tahmin ettiklerini söylemişti
Bunu merak ediyordum.Teşekkür ederim.
Fiyatlarda çok düşüş olacağını dolar artacağı için düşünmüyorum yinede siz bilirsiniz.
Ps4 sizin için şart değilse ben xbox almanızı öneririm game pass sayesinde oyunlara çok para harcamamış olursunuz.
Karar değişikliği yaptım yarın akrabamdan PS3 alıyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı