PlayStation 4'te GTA 5 Online'a girerken PS Plus istiyor

Kazım Akkuş

Centipat
Daha fazla  
Oyun oynamak için PS4 aldık 1 senedir kullanıyoruz. GTA 5'e para verdik aldık. Onu da oynadık şimdi Online'a giremiyorum, neymiş PS Plus almam gerekiyormuş. Bugüne kadar böyle bir şey yoktu aklı olan PS almasın Xbox candır. Bunu düzeltmenin bir yolu var mı GTA Online'a hiç giremiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun oynamak için PS4 aldık 1 senedir kullanıyoruz. GTA 5'e para verdik aldık. Onu da oynadık şimdi Online'a giremiyorum, neymiş PS Plus almam gerekiyormuş. Bugüne kadar böyle bir şey yoktu aklı olan PS almasın Xbox candır. Bunu düzeltmenin bir yolu var mı GTA Online'a hiç giremiyorum.

Ustam PS Plus sadece GTA değil çoğu Online oyun için önemli bu yüzden PS Plus almanız gerekiyor.

Online oyunlar için aylık ödeme işini ilk başlatan firma xboxtır. XBOX360 zamanında başladılar (hala zorunlu) sonra Sony de PS4 zamanında bunu getirdi.
Şu an Online oynamak için aylık ödeme istemeyen tek platform PC. Hem PS hem Xbox Online için aylık ücret istiyor. Xbox alsanız da durum aynı.

Playstationda neredeyse her paralı oyunu online oynamak için ps plus alman gerekiyor bu sadece GTA online ile alakalı birşey değil

Yeni konular

Geri
Yukarı