PlayStation 4'ü monitöre bağlamak

behlulproud

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba abiler ve kardeşler, kısaca sıkıntımı dile getirmek istiyorum, pandemi dolayısıyla odamda kaldım ve bilgisayarım kötü olduğu için PS 4 oynamak istiyorum fakat monitörümde sadece Display Port ile VGA girişi var, ne yapmam gerekir kesin sonuç veren bir dönüştürücü var mıdır, VGA dönüştürücüsü mü alayım yoksa Display Port mu? Sadece monitörüm ile PS4 oynamak istiyorum 😓

Güç beslemeli dönüştürücü alman lazım. Onun da çalışanını bulmak zor.

@Fernando Muslera sende vardı bir tane.
Böyle bir dönüştürücü almanız lazım. Santa Maria Jewels Hdmi To Vga Kablo Çevirici Dönüştürücü Ses Uydu Receiver Ps3 Ps4 Micro Usb Güç | Trendyol
1608815883831.png
Bunun dahil olması lazım yoksa PS4den görüntü alamazsınız. @behlulproud

Bilgisayarın DP ile bağlamıyorsan HDMI to DP al, analog sinyale çevirip boşuna kayıp yaşama. Bir de umarım monitöründe ses sistemi vardır.

Bilgisayarın DP ile bağlamıyorsan HDMI to DP al, analog sinyale çevirip boşuna kayıp yaşama. Bir de umarım monitöründe ses sistemi vardır.
monitörümde ses sistemi yok, dp üzerinden bağlanıyorum fakat o kadar sorun olmaz abi ps oynarken pc girmem yani, parasını hak edecek bir dönüşütürücü alırsam şak diye alacağım ama zor gerçekten

Merhaba abiler ve kardeşler, kısaca sıkıntımı dile getirmek istiyorum, pandemi dolayısıyla odamda kaldım ve bilgisayarım kötü olduğu için PS 4 oynamak istiyorum fakat monitörümde sadece Display Port ile VGA girişi var, ne yapmam gerekir kesin sonuç veren bir dönüştürücü var mıdır, VGA dönüştürücüsü mü alayım yoksa Display Port mu? Sadece monitörüm ile PS4 oynamak istiyorum 😓

Kesinlikle bu ürünü kullan bende geçende aldım aynı durum için.

Yeni konular

Geri
Yukarı