PlayStation 4'ün geleceği

xCheesy99

Decipat
Makaleler
2
Yer
Sweet Home Alabama
Merhabalar. Ben geçen hafta bir PS4 aldım. Vampyr, Rocket League, NFS Payback, GTA 5 story- Online, Just Cause 4, Far Cry 4 ve Fifa 16 gibi oyunları oynadım. Benim merak ettiğim şu: PlayStation 4 kaç sene daha gideri vardır? Ben hiç oyun oynamadım yıllardır ağaç gibi oturdum yayınlardan izledim. Benim için neredeyse tüm exclusiveleri oynayacak kadar gitmesi bu da yaklaşık 4-5 sene olabilir :D diğer oyunları da hesaba katarsak. Sony nasıl bir yol izleyebilir? Çünkü PS4 artık downgrade yemeye başlayacak ki başladı bile. İleride yeni konsola geçer miyim? Bilmiyorum işlersem ve futbolcu olursam evet. Onun dışında zor.

Son düzenleme:
Merhabalar. Ben geçen hafta bir PS4 aldım. Vampyr, Rocket League, NFS Payback, GTA 5 story- Online, Just Cause 4, Far Cry 4 gibi oyunları oynadım. Benim merak ettiğim şu: PlayStation 4 kaç sene daha gideri vardır? Ben hiç oyun oynamadım yıllardır ağaç gibi oturdum yayınlardan izledim. Benim için neredeyse tüm exclusiveleri oynayacak kadar gitmesi bu da yaklaşık 4-5 sene olabilir :D diğer oyunları da hesaba katarsak. Sony nasıl bir yol izleyebilir? Çünkü PS4 artık downgrade yemeye başlayacak ki başladı bile. İleride yeni konsola geçer miyim? Bilmiyorum işlersem ve futbolcu olursam evet. Onun dışında zor.

Oynamadığınız oyunları oynayıp keyfinize bakın, takılmayın. Önünüzde bir sürü kütüphane var.

PS4 çıktıktan sonra PS3'ü uzun yıllar kullandım fakat oyunlara gelen güncellemeler ile artık makinenin kastığını, grafiklerde FPS düşmeleri olduğunu görmeye başladım. PS4'e nasıl bir güncelleme kuyruğu yapılır bilmiyorum ama 1-2 sene PS4 kullanıcılarına bulaşmazlar gibime geliyor.

Merhabalar. Ben geçen hafta bir PS4 aldım. Vampyr, Rocket League, NFS Payback, GTA 5 story- Online, Just Cause 4, Far Cry 4 gibi oyunları oynadım. Benim merak ettiğim şu: PlayStation 4 kaç sene daha gideri vardır? Ben hiç oyun oynamadım yıllardır ağaç gibi oturdum yayınlardan izledim. Benim için neredeyse tüm exclusiveleri oynayacak kadar gitmesi bu da yaklaşık 4-5 sene olabilir :D diğer oyunları da hesaba katarsak. Sony nasıl bir yol izleyebilir? Çünkü PS4 artık downgrade yemeye başlayacak ki başladı bile. İleride yeni konsola geçer miyim? Bilmiyorum işlersem ve futbolcu olursam evet. Onun dışında zor.
Uzun seneler kullanabilirsiniz ancak sorun şu ki ister istemez keşke PS5 olsaydı diyeceksiniz.

Geri
Yukarı