PlayStation 5 2K televizyona bağlanır mı?

Sparus

Decapat
Makaleler
3
Yer
Saltak Mahallesi, Denizli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese selamlar. Ben PS5 almayı düşünüyorum ama televizyonum 2K. PS5'i bu 2K televizyona HDMI ile bağlarsam bir sorun çıkar mı?

Not: Oyunları 1080p olması benim için bir sorun değil sorundan kastım görüntü bulanıklığı, görüntü vermeme vb.

Şimdiden teşekkürler :).

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet bağlayabilirsiniz.
Sağolun hocam. Peki birşey sormak istiyorum: Yurtdışından ps5 i aldığım gibi çantama atıp eve getirsem sorun olur mu? Kendi eşyam deme hakkım var mı?

Asıl sormak istediğim: (kısaca) Aldım ps5 i hiç ellemeden çantama koydum uçakta veya gümrükte sorun olur mu?
Upscaling sayesinde pikselleşme olmadan bağlayıp oynayabilirsin.
Sağol dostum.

Sağolun hocam. Peki dediğim gibi çözünürlük vb. de sorun olur mu??
Sıkıntı olmaz.
Sağolun hocam. Peki birşey sormak istiyorum: Yurtdışından ps5 i aldığım gibi çantama atıp eve getirsem sorun olur mu? Kendi eşyam deme hakkım var mı?

Asıl sormak istediğim: (kısaca) Aldım ps5 i hiç ellemeden çantama koydum uçakta veya gümrükte sorun olur mu?
Kutusundan çıkarıp veya biraz kutusuna zarar verip yani kalemle çizmek veya kenarlarını yırtmak gibi vs. yaparsan sıkıntı çıkmaz hiç :). En iyisi kutusundan çıkarmak ama.

Sıkıntı olmaz.

Kutusundan çıkarıp veya biraz kutusuna zarar verip yani kalemle çizmek veya kenarlarını yırtmak gibi vs. yaparsan sıkıntı çıkmaz hiç :). En iyisi kutusundan çıkarmak ama.

Eğer çıkartmaz isem vergi yer miyim? Ve uçakla döneceğim orada kontrol ediyorlar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı