PlayStation 5 alınır mı?

Slim ve pro’nun çıkış tarihi belli değil çıkıp çıkmayacağı’da bence belli değil.Alacaksan slim ve pro’yu hiç bekleme.Ps5 al geç.Ben 4 ay önce aldım ve sıkılmadan oynuyorum.Aldığıma pişman değilim.Oyun fiyatları şu aralar yavaştan zamlanmaya başladı.Ama bence ilk defa ps alan biri için ps plus içindeki oyunlar en az 1-2 yıl yeterli.Ama konsolun atmosferi gerçekten başka.
Ben 17k'ya vericem. Amazon trden aldım 20.12.2022 de ve 1 yıl deluxe paketi aldım. Onlar baya götürüyor insanı. Yoksa sıkıntı olurdu :D Baya rahat ettim :D

Arkadaşlar, PlayStation 5 alsam mi almasam mı kararsızım. Söyle söyleyeyim, açıkçası Series S / X gamepad kullanırken bilgisayarda zevk almiyordum. Fazla hikayeli oyunlar da oynamıyorum fakat bilgisayardan sıkıldığım zaman yatağıma uzanıp oynamak istiyorum. Bir yandan da sizce benim gibi biri çok çabuk sıkılır mı? Ayrica Slim ve Pro çıkacak mi, yoksa tek PS5 mi olacak?

PS5 alacaktım bende 4'ten geçeceğim fakat PS5 Pro'yu bekliyorum. Slim için beklemeyin ayrıca. Bu kadar beklemişken ben şahsen PS5 almak yerine 3-4 ay daha bekleyip Pro almayı tercih ederdim. Hem millete hava atarsınız ilk ben aldım diye :D

PS5 alacaktım bende 4'ten geçeceğim fakat PS5 Pro'yu bekliyorum. Slim için beklemeyin ayrıca. Bu kadar beklemişken ben şahsen PS5 almak yerine 3-4 ay daha bekleyip Pro almayı tercih ederdim. Hem millete hava atarsınız ilk ben aldım diye :D
Pro şu aralar çıkmaz bence.İlla pro alacam diyorsan bence şimdi ps5 alıp ,pro çıktığı zaman satıp pro almak daha mantıklı bir hareket olur.

PS5 Pro 2025 de çıkacak hocam fazla heveslenmeyin.

PS5 alınır elbette ama CFI koduna dikkat etmekte fayda var.

Bu rehberim işinizi görür:

Pro şu aralar çıkmaz bence.İlla pro alacam diyorsan bence şimdi ps5 alıp ,pro çıktığı zaman satıp pro almak daha mantıklı bir hareket olur.
Slim konusunda haklısınız PS5 fat kasa tıpkı önceki nesildeki gibi jet kaldırmaz soğutması aşırı güçlü çift fan , sıvı soğutma varmı bilmiyorum neyse

Pro modelini almayın daha PS5 gücünü göremedik bu nesilde korona etkiside var bekleneni veremedi. PS5 fat kasa nesil sonuna kadar götürür ve oyunları en kötü 1080-60FPS verir pro modelinde ise 4K60 8K30 fps konuşuluyor bence gereksiz + 2025 yılında çıksa ilk 1 yıl almamanız tavsiyemdir ilk sürümler sorunlu olabiliyor zaten 2027-28 yılında PS6 çıkar ama tabi zevkler tartışılır iyi oyunlar

Geri
Yukarı