PlayStation 5 alınır mı?

Everythink

Hectopat
Arkadaşlar, PlayStation 5 alsam mi almasam mı kararsızım. Söyle söyleyeyim, açıkçası Series S / X gamepad kullanırken bilgisayarda zevk almiyordum. Fazla hikayeli oyunlar da oynamıyorum fakat bilgisayardan sıkıldığım zaman yatağıma uzanıp oynamak istiyorum. Bir yandan da sizce benim gibi biri çok çabuk sıkılır mı? Ayrica Slim ve Pro çıkacak mi, yoksa tek PS5 mi olacak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, PlayStation 5 alsam mi almasam mı kararsızım. Söyle söyleyeyim, açıkçası Series S / X gamepad kullanırken bilgisayarda zevk almiyordum. Fazla hikayeli oyunlar da oynamıyorum fakat bilgisayardan sıkıldığım zaman yatağıma uzanıp oynamak istiyorum. Bir yandan da sizce benim gibi biri çok çabuk sıkılır mı? Ayrica Slim ve Pro çıkacak mi, yoksa tek PS5 mi olacak?
Bence almalısın.Slim ve Pro çıkacak ama çıktığı gibi aldığında cihazda sorun olup olmadığını bilemeyeceksin.Mesela zamanında PS4 Fat kasalar sorunluydu.Eğer alacağın ilanı atarsan yorum yapabiliriz.

Slim ve pro’nun çıkış tarihi belli değil çıkıp çıkmayacağı’da bence belli değil.Alacaksan slim ve pro’yu hiç bekleme.Ps5 al geç.Ben 4 ay önce aldım ve sıkılmadan oynuyorum.Aldığıma pişman değilim.Oyun fiyatları şu aralar yavaştan zamlanmaya başladı.Ama bence ilk defa ps alan biri için ps plus içindeki oyunlar en az 1-2 yıl yeterli.Ama konsolun atmosferi gerçekten başka.

Yeni konular

Geri
Yukarı