Playstation 5 alınır mı?

Gerçekten PS oyunları bir başka oluyor. Buram buram kalite kokuyorlar, oynarken kendimden geçiyorum PC platformu ayak yolu olduğundan oyunların kalitesi pek önemsenmiyor. Sırf para kazanma amaçlı aynı oyunları boyayıp, cilalayıp piyasaya sürüyolar. Artık Ubisoft'un birebir aynı oyunlarından, EA'nın aç gözlülüğünden, Bethesda'nın vasıfsızlığından, kısaca bütün firmalardan bıktım. Tek potansiyel gördüğüm CD Project ve kalitesini konuşmaya gerek olmayan Rockstar oyunları ile ilgileniyorum. Bu anlamda PS5 exclusive oyunları hayat kurtarıcı oluyor.

Son düzenleme:
Çıkmasına daha çok var, çıkıncada pahalı olur oyunları zaten saymıyorum bile. Pro alın zamanlada oyunları dizersiniz .

Ben de böyle düşünüyorum.Altına imzamı atarım. Multiplatform oyunların çoğu birbirinin aynı oyunlar oldu ne yazık ki. CD Projekt, Rockstar gibi oyuncu dostu,oyuncu kitlesinin güvenini kazanmış yapımcı firmalar ve geliştiriciler kalmadı artık. Multiplatform oyunlar içerisinden en son Witcher 3'den memnun kalmıştım ki halen de tadı damağımda aslında.

İfadeler: WTC
Witcher 3'ü kaç kere oynayıp bitirdiğimi hatırlamıyorum bile. Aradan belli bir süre geçtikten sonra tekrardan oynayıp bitiriyorum. PC'de yıllardır sadece Witcher 3 oynayıp bitirmişliğim var, başka aklıma gelmiyor. Sistemimin iyi olmasına rağmen şu an oynadığım oyun ise komik gelebilir ama Stardew Valley. 20 TL'lik bir Steam oyunu. Aradığım o tatlı ve samimi atmosferi bana yansıtıyor. Çok şirin bir oyun. Size de öneririm Zaten oyunlardan grafik beklentim olmadığını bu oyun ile anlayabilirsiniz. Artık oyun sektörüne yeni firmalar gerekiyor. Bağımsız yapımcıların daha da gelişmesi gerekiyor. Sony tarafındaki gibi Kojima kafası yaşayan kişiler kalmadı PC tarafında. Ruhsuz, tek amacın para kazanmak olduğu bir platform haline geldi bilgisayar. Daha çok yaş kitlesinin küçük olduğu kesime hitap ediyorlar. Vur, kır, geç şekli.

Witcher 3'ü ben de tüm ek paketleri ile iki kez bitirdim biri new game+ olmak üzere. Stardew Valley'i biliyorum keyifli,güzel bir rol yapma oyunu.Ben de şu sıralar Deponia serisine başladım hikayesi ve içerisine çeken atmosferi ile güzel bir macera oyunu tavsiye ediyorum.

Deponia oyunundan haberim yoktu. Bir bakayım, teşekkürler.

Ryzen 3600 + RX570 yeterli olacaktır 1080p 75 FPS için fazla para harcamaya gerek yok 500 dolar kenara atsam rahatım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…