PlayStation 5, belli YouTuber'lara kutu açılımı için yollanmaya başladı

PlayStation 5, belli YouTuber'lara çıkış tarihinden önce kutu açılımı ve ilk bakış için yollandı. Sony biraz geç kaldı bence, Series X ve S çoktan yollanmıştı. Hatta Series X ve S'in kısa ön incelemeleri bile çıkmıştı geçenlerde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bize heyecan vermemesi çok normal neredeyse hiçbirimiz alamayacağız çünkü. Yurt dışında deliriyorlardır yeni nesil diye. Biz de Youtube'dan izleriz.
Ekmeği getirin, ekmeği banalım. Oooh, Ray Tracing'li tavuk, mis mis.

@Kalradyalı Fındık Kurdu Katılıyorum, ben olsam aynı fiyata daha güçlü, daha küçük olan Series X'den alırdım. Tabii Türkiye'de olmasaydım =(

Bize heyecan vermemesi çok normal neredeyse hiçbirimiz alamayacağız çünkü. Yurt dışında deliriyorlardır yeni nesil diye. Biz de Youtube'dan izleriz.
Vallahi en az 3500 euro maaş alıp 499 euroya böyle konsol alabilsem koşa koşa gider alırdım. Korona olmasına rağmen sıraya girerdim ve sitelerdeki insanlar da beni aptal diye lanse ederdi. Edebilirlerdi sıkıntı yok, evimde PS5'imle yeni nesil oyunların keyfini çıkarırdım.

Türkiye sartlarinda bu vergilerle gercekten zor. Şu an kendi biriktirdigim parayla alabilirim ama almayacağım. Sebebi ise masaustu bilgisayarim yetiyor ve masaustu varken PS5 almak gereksiz gibi geliyor. Ayrica oyun fiyatlarida ayri bir marsaf.
Evet, bunu anlamıyorum. Mesela YouTuber'lara bakıyorum, hem harika PC'leri var, hem PS4'leri falan filan var. E zaten PC varken niye konsol aldın?

PS5 vergilerden daha ucuz Türkiye'de zaten.

Geri
Yukarı