PlayStation 5 dijital vs diskli

The Rfue

Hectopat
Daha fazla  
PlayStation 5 almak istiyorum. Eğer dijital almak istersem 6900 TL gibi bir fiyata e-ticaret sitelerinde satılıyor. Eğer ki diskli almak istersem 7200-7300 gibi bir fiyata ikinci el sitelerinden Eurasia garantili alabilirim. Ayrıca Ankara'da yaşıyorum ve normal fiyatı 5999 TL olan PlayStation 5 dijital sürümün stoklarını bir türlü mağazalarda bulamıyorum. Ankara içi bildiğiniz stok olan mağaza varsa yazarsanız mutlu olurum.

Dijital almanızı tavsiye ederim çünkü artık diskli oyun piyasada çok zor bulunuyor. Artık insanlar bilgisayarda bile Steam kullanıp oyun alıyor gidip diskli almıyor çünkü hem pahalı hem de istediğin oyunları bulamayabiliyorsun.

Dijital oyunlar çok pahalı hocam. 2-3 tane dijital oyun alsanız 1000-1500 TL gibi bir fiyat çıkar. Diskli alın bence. Dijitale göre daha ucuza bulursunuz oyunları.

Eğer Ps4 oyunlarını oynamak istiyorum derseniz diskli olan daha avantajlı. Çünkü sağda solda düşük fiyata bir - iki oyun alıp takas yöntemiyle de onları değiştirebilirsiniz. İndirimden ps4 oyunu bile alsanız takas etme gibi bir şansınız kolay kolay yok.

Eğer Ps4 oyunlarını oynamak istiyorum derseniz diskli olan daha avantajlı. Çünkü sağda solda düşük fiyata bir - iki oyun alıp takas yöntemiyle de onları değiştirebilirsiniz. İndirimden ps4 oyunu bile alsanız takas etme gibi bir şansınız kolay kolay yok.
Kesinlik ile bu yoruma katılıyorum.

Normal fiyatlara 1000 TL zam yapıldı diye biliyorum. Ayrıca geçen gün Teknosa'da diskli sürüm 7.499 TL'ye satılıyordu. Gittiğimde 5 adet vardı. Diskli veya disksiz kullanım şekline kalmış. Mesela ben hep dijital kullandığım için disk olmasının yararı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı