Çözüldü PlayStation 5 DualSense kolu Bluetooth olmadan bağlanır mı bilgisayara?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KIZIL BARON

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Denizci
PlayStation 5 DualSense kolum var. Bilgisayarımda Bluetooth özelliği mevcut değil bağlanabilir mi bir şekilde?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani almışken bunu almak daha mantıklı bence öyle değil mi hocam.

Bunu hiç görmedim o yüzden bilmiyorum ama bence ayrı ayrı almak daha mantıklı.

https://www.amazon.com.tr/UGREEN-Bluetooth-Masaüstü-Adaptörü-Denetleyicileri/dp/B08R8992YC/ref=sr_1_6?keywords=ugreen+mini+usb+dongle+bluetooth+5.0+adaptör+siyah&qid=1694358010&sr=8-6

Tabii bunlar USB olarak takılıyor sizin attığınız direk kart.

Bunu hiç görmedim o yüzden bilmiyorum ama bence ayrı ayrı almak daha mantıklı.

https://www.amazon.com.tr/UGREEN-Bluetooth-Masaüstü-Adaptörü-Denetleyicileri/dp/B08R8992YC/ref=sr_1_6?keywords=ugreen+mini+usb+dongle+bluetooth+5.0+adaptör+siyah&qid=1694358010&sr=8-6

Tabii bunlar USB olarak takılıyor sizin attığınız direk kart.

Hocam benim attığım anakartın sol üsteki taraftaki yuvalarına takılıyor görsel paylaşacağım.

HTB1ZN0VaLjsK1Rjy1Xaq6zispXaj.jpg

PCI slotuna.

Hocam benim attığım anakartın sol üsteki taraftaki yuvalarına takılıyor görsel paylaşacağım.

Eki Görüntüle 1939600

PCI slotuna.

Biliyorum sadece önerdim benim attığım 5.0 Bluetooth destekliyor ayrıca internet adaptörünüde kendim kullanıyorum memmnunum siz daha fazla araştırarak benim önerdiklerimden daha iyilerini bulabilirsiniz belki.

Biliyorum sadece önerdim benim attığım 5.0 Bluetooth destekliyor ayrıca internet adaptörünüde kendim kullanıyorum memmnunum siz daha fazla araştırarak benim önerdiklerimden daha iyilerini bulabilirsiniz belki.

Anladım hocam bir de buna bakar mısınız bilgileri paylaşılmış. Almışken ikisi bir olsun istiyorum.

AX3000 Wi-Fi 6 Bluetooth 5.2 PCIe Adaptörü alırsam bunu alırım gibime geliyor. :D

Anladım hocam bir de buna bakar mısınız bilgileri paylaşılmış. Almışken ikisi bir olsun istiyorum.

AX3000 Wi-Fi 6 Bluetooth 5.2 PCIe Adaptörü alırsam bunu alırım gibime geliyor. :D

Bende tam ona bakıyordum AX3000 alınabilir gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı