PlayStation 5 geçici olarak 1080P’de kullanılabilir mi?

O konuda bilgi sahibi değilim. Sıkıntı çıkacağını daha doğrusu çözülmeyecek bir sıkıntı olacağını sanmıyorum illegal bir yöntemle getirmiyorsanız :D
İllegal bir yöntem ile getirmeyecek olsam Türkiye’den alırım 😂. Konsol Digitec veya Mediamart İsviçre mağazalarından alınacak. Türkiye’ye bavul ile sokulacak.
Sanmıyorum çünkü kredi kartı bilgilerinizi girdiğinizde anlıyorlar zaten. Sıkıntı çıkartacağını düşünmüyorum sonuçta bir cep telefonu değil sadece siz cihazı sadece İsviçre'de alacaksınız bu da pek bir sorun teşkil etmiyor.
Önceki nesilde bir sorun teşkil etmiyordu. Fakat bu nesilde işler değişti mi bende bunu merak ediyorum. Yoksa bırak Avrupa’yı Amerika’dan alıp kullanan vardı.

İllegal bir yöntem ile getirmeyecek olsam Türkiye’den alırım 😂. Konsol Digitec veya Mediamart İsviçre mağazalarından alınacak. Türkiye’ye bavul ile sokulacak.

Önceki nesilde bir sorun teşkil etmiyordu. Fakat bu nesilde işler değişti mi bende bunu merak ediyorum. Yoksa bırak Avrupa’yı Amerika’dan alıp kullanan vardı.

Kimse garantisini veremez ustam bunun :D Ben olsam illegal bir iş yaparken forumda bunu belirtmezdim.

Kimse garantisini veremez ustam bunun :D Ben olsam illegal bir iş yaparken forumda bunu belirtmezdim.
Hocam bunun illegallik ile pek alakası yok ki. Varsayalım ki ben İsviçre’de oturan bir Türküm ve Türkiye’ye göç ediyorum, yanıma da en sevdiğim eşyalarımdan Playstation’ı mı alıyorum. Ayrıca önceki nesilde bunu yapan yüz binlerce insan oldu.

Hocam bunun illegallik ile pek alakası yok ki. Varsayalım ki ben İsviçre’de oturan bir Türküm ve Türkiye’ye göç ediyorum, yanıma da en sevdiğim eşyalarımdan Playstation’ı mı alıyorum. Ayrıca önceki nesilde bunu yapan yüz binlerce insan oldu.
Sıkıntı olmaz hocam ya. Sonuçta aldığınız şey bir cep telefonu değil ki bölge belirleyerek satsınlar. Ha sürüm farklı olur onda biraz sıkıntı olur ama yok yani tüm bölgelerde global sürüm satılıyor. Dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz herhangi bir sıkıntı olacağını ciddi anlamda düşünmüyorum.

Hocam bunun illegallik ile pek alakası yok ki. Varsayalım ki ben İsviçre’de oturan bir Türküm ve Türkiye’ye göç ediyorum, yanıma da en sevdiğim eşyalarımdan PlayStation’ı mı alıyorum. Ayrıca önceki nesilde bunu yapan yüz binlerce insan oldu.

Evet ben legal bağımlısı biri değilim. Ama bildiğim kadarıyla bunun yapıldığı anlaşıldığında senden geri alma veya ceza kesme gibi hakları oluyor. Burada da zaten yaptığını belirtiyorsun. Sadece bunu başka kalıplarla illegal olduğunu söylemeden belirtmen senin kafanın daha rahat olmasına sebep olacak o yüzden bahsettim. Amacım düşündüğünüz şey değidli.

Evet ben legal bağımlısı biri değilim. Ama bildiğim kadarıyla bunun yapıldığı anlaşıldığında senden geri alma veya ceza kesme gibi hakları oluyor. Burada da zaten yaptığını belirtiyorsun. Sadece bunu başka kalıplarla illegal olduğunu söylemeden belirtmen senin kafanın daha rahat olmasına sebep olacak o yüzden bahsettim. Amacım düşündüğünüz şey değildi.
Peki hocam, yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Ne diyebilirim ki umarım yakalanmam.

Geri
Yukarı