PlayStation 5 hala alınır mı?

Semih_D

Picopat
Daha fazla  
Daha geçen PS5 alma kararı aldım kendim için ve 2 aya falan Almanya'dan alacaktım da bu aralar bu haberler çok fazla çıktı ben de tekrar düşünmeye başladım. Sizce alayım mı? Orada vergi iadesi ile 13 14 bin lira falan.

Daha geçen PS5 alma kararı aldım kendim için ve 2 aya falan Almanya'dan alacaktım da bu aralar bu haberler çok fazla çıktı ben de tekrar düşünmeye başladım. Sizce alayım mı? Orada vergi iadesi ile 13 14 bin lira falan.

Neden alınmasın çok da iyi fiyata geliyor kaldı ki PS5 bugün alınmayacaksa ne alınacak acaba?

Tabii ki alınır neden alınmasın? Ne tarz haberler çıktı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Birincisi bu haberler tamamen dikkat çekmek için yapılmış ve tıklanma almak için böyle videolar üretiyor. Sony'nin açıklaması şu: PS5 yaşam döngüsünün 2. aşamasına girecek, dedi. Yani bunda abartılacak kötüye çekilecek bir şey yok bunu konsol oyuncularının hepsi biliyordu zaten illa Sony'nin söylemesine gerek yok. Einstein olmaya gerek yok bunu bilmek için .Ama bizimkiler ne yaptı yaşam döngüsünün sonuna geldi, PS5 bitiyor gibi haberler sıkıladı.
Bir konsol nesli 7 sene sürüyor. Kasım 2020'de satışa çıkan PS5'in de 2024 Şubat itibarıyla yaşam döngüsünün 2. yarısına geldiğini biliyoruz. 2027 Kasım'da yeni nesle geçeceğiz PS6'ya yani. Dolayısıyla yaşam döngüsünün yarısında evet.

Yeni konular

Geri
Yukarı