PlayStation 5 iade edilmeli mi?

Akfortisev

Kilopat
Daha fazla  
Dostlar cumartesi günü teknodeposu satıcısından PS5 Slim satın aldım, ürün bu sabah elime ulaştı. Fotoğraftaki kutuda geldi. Üründe DualSense'de herhangi bir problem yok gibi gözüküyor, kutuda garanti belgesinde diger kagitlarda CFI 2015 sürüm oldugu yazıyor ancak içerisinde Spider-Man oyununun kodu yok. Alttan açılıp alınmış. Ürünü de ben açmadım evde olmadığımdan dolayı, açıp kurulumu yapılmış. Cihazın ve DualSense'in ikinci el vesaire olmadigini nasıl kontrol edebilirim? Veya iade etmeli miyim?
1714410402073.jpeg

Son düzenleme:
İade etmelisiniz, oyunu almak da ne demek oluyor? İlgili yerlere de şikayet ediniz. Tek satan bu adamlar mı cihazı o kadar para verip kurnazın birinin açtığı cihazı da acaba 2. el mi sıfır mı diye düşünerek kendinizi yormayın hiç.
hocam şunu belirteyim bu arada spiderman versiyonunu sipariş etmemiştim, düz slim versiyonu sipariş etmiştim. Haklısınız iade etmem daha mantıklı olacak gibi duruyor ama gerçekten aşırı yoğunum bu prosedürle uğraşacak pek vaktim yok, eğer sorun çıkarmayacaksa kullanmayı düşünüyorum.

hocam şunu belirteyim bu arada spiderman versiyonunu sipariş etmemiştim, düz slim versiyonu sipariş etmiştim. Haklısınız iade etmem daha mantıklı olacak gibi duruyor ama gerçekten aşırı yoğunum bu prosedürle uğraşacak pek vaktim yok, eğer sorun çıkarmayacaksa kullanmayı düşünüyorum.
Hocam cihazda yüksek ihtimalle sorun çıkmaz PS5'lerin hepsi neredeyse sağlamdır. Vaktim yok diyorsanız siz bilirsiniz ama en azından mağazayı şikayet edin ve yorumda bulunun ki diğer insanlar oradan almasın.

Hocam cihazda yüksek ihtimalle sorun çıkmaz PS5'lerin hepsi neredeyse sağlamdır. Vaktim yok diyorsanız siz bilirsiniz ama en azından mağazayı şikayet edin ve yorumda bulunun ki diğer insanlar oradan almasın.

Hocam aynen o işlemi kesinlikle yapacağım. Aslında en yüksek puanlı satıcıdan almıştım buna rağmen böyle gelmesi şaşırttı açıkçası. Diğer satıcıların yorumları tamamiyle böyle şikayetlerle doluydu, başıma gelmesin diye 500TL civarı fazla verip yüksek puanlı satıcıyı seçmiştim.

Teknodeposundan bunu gören arkadaşların uzak durmasını öneririm. Aldığım Series S konsolun kontrolcüsünde r1(daha alışamadım😀)tuşunda küçük siyah bir çizik vardı. Ayrıca kargolanması bayağı bir uzun sürdü.

Teknodeposundan bunu gören arkadaşların uzak durmasını öneririm. Aldığım Series S konsolun kontrolcüsünde r1(daha alışamadım😀)tuşunda küçük siyah bir çizik vardı. Ayrıca kargolanması bayağı bir uzun sürdü.

Hocam bende kargo sorunu olmadı hatta epey hızlı teslim edildi, cumartesi sabahtan pazartesi sabaha delime ulaştı, ürünlerde kozmetik herhangi bir çizik bile yok ancak ben de firmayı önermiyorum. İadeyle uğraşacak vaktim olsa kesinlikle iade ederdim.

Hocam bende kargo sorunu olmadı hatta epey hızlı teslim edildi, cumartesi sabahtan pazartesi sabaha delime ulaştı, ürünlerde kozmetik herhangi bir çizik bile yok ancak ben de firmayı önermiyorum. İadeyle uğraşacak vaktim olsa kesinlikle iade ederdim.

Aslında yorumları çok güzeldi ben de ona güvenerek almıştım.

Aldığın ürün ithalatçı garantili ve düz versiyon olduğunu bilerek alıyorsun. Kutusunda örümcek adam var diye oyunu neden bekliyorsun? 😂

Geri
Yukarı