PlayStation 5 için 1080p TV alınır mı?

Alfirk

Kilopat
Soru biraz saçma gelebilir biliyorum makinenin 4K için üretildiğini ama şu an 4K TV'm yok.

4K'larda fiyatları çok fazla, PS5'i 1080p TV ile kullansam ne olur? Çamur gibi bir görüntü mü alırım?

Bir süre idareten kullanabilir miyim? Yoksa makinenin hakkını vermek için 4K mı alayım.

İdareten elbette kullanılabilir. Ancak bugün almadığın için yükselen fiyatlardan dolayı pişman olursun yarın. Bugün al adam gibi al ucuzdan al.

Soru biraz saçma gelebilir biliyorum makinenin 4K için üretildiğini ama şu an 4K TV'm yok.

4K'larda fiyatları çok fazla, PS5'i 1080p TV ile kullansam ne olur? Çamur gibi bir görüntü mü alırım?

Bir süre idareten kullanabilir miyim? Yoksa makinenin hakkını vermek için 4K mı alayım.

Çamur gibi görüntü almazsınız. Ben de geçici süre kullandım Samsung TV ile hiçbir çamur gibi görüntü almadım. İdareten kullanabilirsiniz. TV'nizin renkleri falan iyiyse keyif verir. Yeni oyunları performans modunda veya Performans RT modunda oynamanızı tavsiye ederim.

Teşekkürler. Modlar hakkında hiç bir bilgim yok daha nedir ne işe yarar farkları ne bilmiyorum.

32inç yeterli olur mu yoksa 43 inç mi alayım? Odam çok büyük değil aslında.

Teşekkürler. Modlar hakkında hiçbir bilgim yok daha nedir ne işe yarar farkları ne bilmiyorum.

32inç yeterli olur mu yoksa 43 inç mi alayım? Odam çok büyük değil aslında.

Hocam ben sizin halihazırda 1080p TV'niz var sandım madem yok alıyorken 4K TV'ye zorlamanız mantıklı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı