PlayStation 5 için Full HD TV'ye değer mi?

omrccn

Femtopat
Daha fazla  
PS4 sahibiyim Full HD TV de oynuyorum, PS 5 almaya değer mi?
Ayrıca oyunları PS5 sürümüne yükseltince dualsensteki titreşim 4 tekine göre değişir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
PS4 sahibiyim Full HD TV de oynuyorum, PS 5 almaya değer mi?
Ayrıca oyunları PS5 sürümüne yükseltince dualsensteki titreşim 4 tekine göre değişir mi?

Değmez bence. En az 2 yıl daha PS4'e oyun servis etmeye devam edecek Sony. Çünkü kitlesini kaybetmek istemiyorlar şu anlık. Kumandaya gelirsek yeni nesil titreşim vesaire istiyorsan hem oyun sürümün PS5 olacak hem de PS5 kolun olacak hem de PS5'in olacak.

Değmez bence. En az 2 yıl daha PS4'e oyun servis etmeye devam edecek Sony. Çünkü kitlesini kaybetmek istemiyorlar şu anlık. Kumandaya gelirsek yeni nesil titreşim vesaire istiyorsan hem oyun sürümün PS5 olacak hem de PS5 kolun olacak hem de PS5'in olacak.
Yani ps4 oyunlarını ps5 e takıp ps5 sürümüne güncelleme yaparsam yeni nesil titreşimden yararlanabilir miyim ? Aynı şekilde dijitaller için ?

Yani PS4 oyunlarını PS5'e takıp PS5 sürümüne güncelleme yaparsam yeni nesil titreşimden yararlanabilir miyim? Aynı şekilde dijitaller için?

Evet yapabilirsin ama gereksiz pahalı. Tabii paran varsa bir şey diyemem. Titreşim almak için 200 lira ekstra verilmez bence. Ki o kadar ahım şahım bir özellik değil. Tecrübesi olan biri olarak konuşuyorum.

Geri
Yukarı