PlayStation 5 için hikayesiz oyun önerisi

hkn0zdmr

Hectopat
Hikayeli oyunlar beni çok bayıyor. God of War oynadım daha ilk bölümden bezdim daraldım sıkıldım kapattım. Bilgisayarda da aynı sorun var orada da oynamıyorum.

Dipnot: Hayatımda hiç hikayeli oyun bitirmedim.

Gelelim sorunuma bana hikayesiz oyun tavsiye edin şu oyunu oyna müthiş aksiyon var, böyle oynarken zevk alacaksın falan olan oyunlarınızı söyleyin :D

PS5'im var FIFA 22 sipariş ettim gelmesini bekliyorum. Onun haricinde oynayacak oyun bulamıyorum. Detroit Become Human oynamıştım bilgisayarda %50'ye kadar dayanabildim. Mortal Kombat serisini hiç sevmiyorum en son oynadığım PS2'deydi sanırım 2 kişilik ilerlemeli yaratık kestiğimiz bir oyunu vardı sanırım o çok güzeldi sonradan da bulamadım zaten sadece PS2 içindir diye.

PS5 alıp da hikayeli oyun oynamamak ilginç.😃 Yarış ve spor oyunları oynayacaksın o zaman, ya da online rekabetçi oyunlar.

PS5 alıp da hikayeli oyun oynamamak ilginç.😃 Yarış ve spor oyunları oynayacaksın o zaman, ya da Online rekabetçi oyunlar.

Açıkçası FIFA oynuyorum onun için almıştım ama sadece FIFA'da sıkıyor, Ghost of Tsushima'ya başladım ama o da sıktı, Spider-Man %70'e kadar gelebildim. Yarış oyunlarını en son PS3'de Blur oynamıştım :D

Açıkçası FIFA oynuyorum onun için almıştım ama sadece FIFA'da sıkıyor, Ghost of Tsushima'ya başladım ama o da sıktı, Spider-Man %70'e kadar gelebildim. Yarış oyunlarını en son PS3'de Blur oynamıştım :D
Oyunların hepsi bir süre sonra sıkıyor ya, keşke ucuz olsalar da hepsini tek tek deneyebilsek...

Call of duty modern warfare 2 alınabilir yılbaşı indirimi beklenip. Bende de ps5 vardı sattım daha iyi bir bilgisayar topladım. Bende oyun fiyatları ve olan oyunların bir süre sonra sıkma durumundan dolayı pc'ye geri döndüm.

CoD serisi
Battlefield serisi
Titanfall 2
NBA 2K22-23
Need for Speed Heat
Mount and Blade Bannerlord
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Geri
Yukarı